Opis inwestycji

Osiedle Panorama to funkcjonalne mieszkania w nowoczesnej architekturze zlokalizowane w Szczytnie przy ul. Łomżyńskiej. Optymalna lokalizacja to duży plus osiedla tj. niedaleka odległość od centrum miasta jak i pełna infrastruktura handlowo – usługowa w nieznacznej odległości od inwestycji m.in. szkoły, przedszkola, sklepy, firmy usługowe.

Oferujemy mieszkania na sprzedaż w Szczytnie w kameralnej, 4 piętrowej inwestycji, która charakteryzuje się wysoką jakością wykonania.

Inwestycja składa się z jednego IV piętrowego budynku, w którym wydzielono 3 klatki. W naszej ofercie dostępnych jest 54 mieszkania o powierzchni od 35 do 71 m2. Mieszkania zaprojektowano z myślą o jak najlepszym komforcie mieszkania, stąd rozkłady mieszkań dają możliwość dogodnej aranżacji wnętrz. Do każdego z mieszkań przynależy przestronny balkon oraz piwnica w cenie mieszkania.

Budynek posiada eleganckie strefy wejścia, trzy cichobieżne windy, 8 garaży oraz 54 miejsca postojowe usytuowane przed wejściem do budynku. Układ przestrzenny osiedla pozwolił na stworzenie miejsca idealnego dla integracji mieszkańców: wewnętrzną strefę rekreacyjną połączoną z placem zabaw dla dzieci. Ponadto wokół budynku powstaną tereny zielone z licznymi na sadzeniami zieleni, stanowiąc estetyczna wizytówkę osiedla.

Cechą charakterystyczna Osiedla Panorama będzie unikalna architektura jak i wysoki standard wykończenia budynku. Jasna, stonowana elewacja, duże przeszklenia oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe nadadzą całej zabudowie harmonii i elegancji.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoWarmińsko-mazurskie
  • Metrażod 35 do 71 m2
  • Powiatszczycieński
  • Termin oddaniaOddane do użytkowania
  • MiejscowośćSzczytno
  • Liczba mieszkań54
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaŁomżyńska 20A

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 5
Liczba apartamentów: 54
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję