Slow Lake Apartments

Deweloper: Prestige
od 6.539 zł/m2

Opis inwestycji

O inwestycji

SLOW LAKE APARTMENTS

Życie poza wielkimi aglomeracjami, blisko natury ale z wygodami miasta na wyciągniecie ręki?

Dzięki coraz popularniejszej pracy zdalnej nie jesteś skazany na ciągły pośpiech i ciasną zabudowę.

Postaw na przestrzeń i spokojny oddech, bo dzięki bliskości unikalnej mazurskiej przyrody i jezior każdy popołudniowy odpoczynek może być małym urlopem.

Własny apartament w popularnym, lecz wciąż spokojnym mieście turystycznym, które dzięki wielu lokalnym atrakcjom co roku przyciąga wczasowiczów z każdego zakątka Polski, to także rokująca inwestycja.

Zakup apartamentu na wynajem będzie dodatkowym źródłem dochodu, a także atrakcyjną opcją na własne, rodzinne wakacje.
Slow Lake Apartments to kameralny kompleks zaledwie 17 apartamentów zlokalizowany nad samym Jeziorem Magistrackim w centrum Mrągowa.

Mieszkania mają od 35 do 86 m2 i są usytuowane w budynku o niebanalnej architekturze. Spadzisty dach i zewnętrzna elewacja nawiązują swoim kształtem do zabytkowej zabudowy kamienicowej Mrągowa.

Wszystkie mieszkania parterowe mają własne ogródki.

Pięć apartamentów na pierwszym piętrze oraz pięć lokali dwupoziomowych na drugim piętrze posiada tarasy. Dwa na wyższym piętrze posiadają dwa.

Dla miłośników przestrzeni, uprawy aromatycznych ziół i kwiatów czy picia gorącej kawy w leniwą niedzielę na własnym tarasie polecają się lokale na drugiej kondygnacji z dodatkowym – drugim – tarasem ulokowanym na poddaszu budynku.

Wszystkie lokale na ostatnim piętrze są dwupoziomowe – drugi poziom tych mieszkań znajduje się na użytkowym poddaszu, co daje pole do niebanalnych aranżacji wnętrz.
Na parterze jest ogólnodostępne pomieszczenie, w którym będzie można trzymać wózki dziecięce, sanki czy rowery.

 

Lokalizacja

Slow Lake Apartments powstaje w Mrągowie.

To niezwykle malownicze miasteczko, które na całych Mazurach jest położone najdogodniej.

Do Olsztyna dojedziemy stąd w niespełna godzinę, dojazd z Warszawy zajmuje trochę ponad trzy godziny (220 km).

Najbliższe lądowisko dla helikopterów znajduje się przy Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach (mniej niż pół godziny jazdy drogą S-16), awionetki mogą lądować na lotnisku w Wilamowie pod Kętrzynem (ok. 40 minut jazdy autem).

Mrągowo to miasteczko, które żyje cały rok.

Zimą na Górze Czterech Wiatrów działa wyciąg narciarski, w okolicy jest wiele tras do narciarstwa biegowego. W słynnej Bazie Mrągowo można nauczyć się latania na lodzie bojerami.

W mieście jest muzeum, biblioteka, obiekty sportowe, a dla najmłodszych – miasteczko westernowe.

 

MIASTO LUDZI AKTYWNYCH

Sezon turystyczny na Mazurach zaczyna się na początku maja i trwa do października.

W tym czasie region oferuje szereg atrakcji sportowych, kulturalnych, rozrywkowych.

W samym Mrągowie w amfiteatrze niemal co weekend są koncerty, maratony kabaretowe czy festiwale, z których najsłynniejszym jest Piknik Country.

Mrągowo jest doskonałą bazą wypadową do bliższych i dalszych wycieczek.

Łatwo stąd dotrzeć do mazurskich kurortów Giżycka (50 minut autem, po drodze mija się Ryn), Mikołajek (niespełna pół godziny autem) czy do Kętrzyna (40 minut autem), gdzie znajduje się dawna wojenna kwatera Hitlera – Wilczy Szaniec (to jedna z największych mazurskich atrakcji).

Dojazd do Olsztyna, w którym są dwie duże galerie handlowe, teatr lalek, Teatr im. Stefana Jaracza, kina i filharmonia, zajmuje niespełna godzinę.

 

O deweloperze

Prestige Apartments to przedsiębiorstwo, którego realizacje cechuje architektura harmonijnie wkomponowana w krajobraz, dzięki temu stanowi ona integralną część pejzażu.

Nasze inwestycje charakteryzują się doskonałym wykonaniem i kunsztownym wykończeniem aż po najdrobniejsze detale.

Wybieramy zawsze topowe, unikatowe przestrzenie na mapie regionu i Polski.

 

Każdy budynek firmowany naszą marką opiera się nie tylko na solidnych podstawach z zakresu budownictwa, ale przede wszystkim jest nowym spojrzeniem na filozofię luksusowego życia. W naszym rozumieniu luksus to najwyższy standard wykończenia apartamentu, ale również wyrafinowana architektura, której klasa opiera się chwilowym trendom.

Natomiast ekskluzywne życie to życie w harmonii z własną estetyką, rytmem i wartościami. Dlatego nasze inwestycje wyrastają zawsze w nietuzinkowych przestrzeniach, uznawanych za klejnoty okolicy, z poszanowaniem zastanego pejzażu oraz natury i są unikatem w tkance miasta czy gminy, a mieszkańcy naszych apartamentów mogą cieszyć się życiem spójnym z ich pragnieniami o luksusowym miejscu na swój wymarzony dom.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 6.539 zł
  • WojewództwoWarmińsko-mazurskie
  • Metrażod 35 do 88 m2
  • Powiatmrągowski
  • Termin oddaniaIV kw. 2022
  • MiejscowośćMrągowo
  • Liczba mieszkań17
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaMickiewicza 7

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 1
Liczba kondygnacji: 3, 3
Liczba apartamentów: 17, 17
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8, 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski, standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję