Opis inwestycji

Osiedle Koninko położone jest w gminie Kórnik, zaledwie 15 minut drogi od Poznania. Można tu uciec z dala od miejskiego zgiełku i cieszyć się urokami życia w otoczeniu przyrody.

Budując nasze domy staraliśmy się zachować najwyższe standardy niderlandzkiej architektury, nadając jednocześnie naszej inwestycji nowoczesną i elegancką formę. Myśląc o zrównoważonym rozwoju naszego otoczenia, zaproponowaliśmy szereg rozwiązań technologicznych, które zapewnią Państwu komfort na długie lata. Nie mamy wątpliwości, że jakość materiałów oraz wykonawstwa pozwolą naszym realizacjom przetrwać próbę czasu.

Czujemy się odpowiedzialni za powoływane przez nas do życia metry kwadratowe, za kreowaną przez nas przestrzeń. Z tego powodu dokonaliśmy szeregu decyzji,  które zapewnią mieszkańcom Koninka wygodę i komfort użytkowania.  Pragnąc wyjść naprzeciw potrzebom konsumentów, zaproponowaliśmy trzy rodzaje domów: ALMERE, BREDA oraz COTHEN, oraz trzy rodzaje niezależnych mieszkań, zlokalizowanych w budynkach dwulokalowych : DALEM, EMER i FOXEL.  Metraże mieszkań wahają się od 60 m2 do 90 m2, w przypadku domów zaś metraż waha się od 97m2  do 110 m2.
Gotowe drogi, chodniki i oświetlenie ułatwią bezpieczne poruszanie się po okolicy, a zaprojektowane na naszym osiedlu miejsca postojowe pozwolą mieszkańcom wygodnie zaparkować w pobliżu domu.


BLIŻEJ NATURY

Nasze otoczenie niezaprzeczalnie wpływa na nasze samopoczucie. Bliskość natury pozwala odetchnąć od codziennych obowiązków, a własny ogród stanowi idealną przestrzeń do regeneracji. Mieszkańcom Domów ALMERE, BREDA i COTHEN w Koninku oddajemy do dyspozycji ogrody o powierzchniach od 191 m2 do 321 m2. Jeśli jednak dom to więcej niż potrzebujesz, nie musisz wcale rezygnować z kontaktu z naturą. Wiemy, że macie Państwo różne potrzeby i oczekiwania – dlatego oddajemy w Wasze ręce szeroki wachlarz możliwości. Mieszkania DALEM to jednopoziomowe lokale z ogrodami o powierzchni od 203 m2 do 449 m2, zaś dwupoziomowe lokale mieszkaniowe EMER i FOXER posiadają jeden lub dwa przestronne tarasy.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoWielkopolskie
  • Metrażod 0 m2
  • Powiatpoznański
  • Termin oddaniaOddane do użytkowania
  • MiejscowośćKoninko
  • Liczba mieszkań39
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaAktorska 2-40

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 3
Liczba apartamentów: 39
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję