Osiedle Starczanowskie

Deweloper: Piotrowscy

Opis inwestycji

Podążając za stale podwyższanymi imperatywami branży deweloperskiej dokładamy wszelkich starań, aby nasze projekty spełniały potrzeby wszystkich ich potencjalnych użytkowników. W trosce o komfort osób niepełnosprawnych wyposażyliśmy obiekt w między innymi specjalnie przystosowane dla nich miejsca parkingowe, windy oraz podjazdy dla wózków inwalidzkich. Przemyślany układ mieszkań gwarantuje dostęp do światła słonecznego przez większą część dnia. Różnorodność metraży pozwoli każdemu, niezależnie od oczekiwań, funduszy czy wielkości rodziny, wybrać coś dla siebie. To samo tyczy się zaaranżowanych w jednym z budynków lokali dostosowanych do potrzeb przedsiębiorców, umożliwiających rozwój handlu i usług wśród lokalnej społeczności. A to wszystko zbudowane od podstaw ze sprawdzonych materiałów, które każdego dnia z największą starannością tworzymy w naszej firmowej betoniarni. O ich niezawodności świadczy ponad setka mieszkań, które wyszły spod naszych rąk i jeszcze więcej zadowolonych klientów!

Nowe Osiedle Starczanowskie powstało na działce obejmującej powierzchnię 14021 m2. Składają się na nią 4 budynki cztero-kondygnacyjne, w których skład wchodzi łącznie 120 mieszkań o metrażu od 26 do 79 m2. W każdym z budynków znajdują się komórki lokatorskie zlokalizawane na parterze służące bezpiecznemu przechowywaniu rowerów, wózków czy narzędzi. Przyszli mieszkańcy mają dostęp do parkingu znajdującego się w bezpośrednim sąsiedztwie budynków.

Mieszkania posiadają indywidualny system grzewczy, a także możliwość dostosowania ogrzewania podłogowego, pozwalającego na zachowanie równomiernej temperatury w każdym jego zakątku. W standardzie znajdują się rolety manualne, opcjonalnie elektryczne. Na życzenie klienta możliwe jest wprowadzenie zmian w układzie ścian działowych, instalacji elektrycznych i sanitarnych, o ile sytuacja techniczna na to pozwala.

Centrum naszych inwestycji znajduje się w gminie Nekla – mieście doskonale zlokalizowanym pod względem komunikacji. Dogodny dostęp do autostrady A2 i drogi krajowej 92 to kolejny krok w stronę zagwarantowania wygody naszym przyszłym mieszkańcom. W około 10 minut drogi samochodem dotrze się stąd do Wrześni, a w mniej niż pół godziny do Poznania. Dla osób niezmotoryzowanych przydany może okazać się dworzec kolejowy, znajdujący się zaledwie kilka minut spacerem od osiedla, skąd szybko i sprawnie można przemieszczać się po terenie Wielkopolski.

Nowe Osiedle Starczanowskie położone jest przy ulicy Starczanowskiej, znajdującej się kilkaset metrów od ścisłego centrum miasta Nekla. Znajdują się tam sklepy spożywcze, lokale gastronomiczne, gabinety lekarskie oraz Nekielski Ośrodek Kultury – centrum wydarzeń lokalnych. Najmłodszych lokatorów od najbliższego przedszkola czy szkoły podstawowej dzielić będzie tylko 10 minut drogi pieszo. Kształtująca się infrastruktura okraszona malowniczymi terenami zielonymi sprzyja pieszym wędrówkom; okolica uznawana jest za bardzo bezpieczną i przyjazną mieszkańcom. W wolnych chwilach można zrelaksować się w parku miejskim, z którego rozciąga się widok na pobliskie zbiorniki wodne, lasy i historyczne budowle.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoWielkopolskie
  • Metrażod 34 do 82 m2
  • Powiatwrzesiński
  • Termin oddaniaIV kw. 2022
  • MiejscowośćStarczanowo
  • Liczba mieszkań121
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaŚwidurskiego 5-11

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 4
Liczba apartamentów: 121
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję