Pilska 2

Deweloper: Aparton Grupa Deweloperska
od 5.500 zł/m2

Opis inwestycji

W inwestycji Pilska 2 zaprojektowano mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, od 28 metrowych kawalerek po dwupoziomowe 100 metrowe apartamenty, co daje spore możliwości wyboru odpowiedniej przestrzeni zgodnej z upodobaniami. Większość apartamentów posiada balkon, taras bądź zielone ogródki w zależności od swojej lokalizacji. Balkony oraz tarasy wykończone zostaną balustradami ze stali kwasoodpornej z wypełnieniem ze szkła mlecznego. Ogródki zielone ogrodzone będą płotem panelowym. Zewnętrzne tarasy czy ogródki to idealne rozwiązanie by spędzać wolny czas na świeżym powietrzu ze znajomymi lub rodziną.

Dopełnieniem całości to zapewniające komfort cichobieżne windy oraz miejsca postojowe w hali garażowej i ogólnodostępne, zewnętrzne na terenie inwestycji.

Znajdź swoje mieszkanie na Mankowie w atrakcyjnej dzielnicy Wrześni.

Budowa apartamentowca przy ul. Pilskiej 2 została podzielona na dwa etapy.

W I etapie wybudowanych zostanie 29 mieszkań, skrytki lokatorskie, hala garażowa oraz rowerownia. Rozpoczęcie budowy kwiecień 2021r, a zakończenie zaplanowano na 30.09.2022r. Przekazanie kluczy do mieszkań przewidziano na pierwszą połowę stycznia 2023r.

W II etapie wybudowanych będzie 56 mieszkań. Rozpoczęcie budowy nastąpi we wrześniu 2021 roku, a  zakończenie zaplanowano na 30.06.2023r. Klucze do mieszkań zostaną przekazane jesienią 2023r.

Sprzedaż mieszkań obu etapów będzie prowadzona równocześnie.

Wysoki standard wykończenia budynku oraz niepowtarzalność części wspólnych zawsze wyróżnia nasze inwestycje.

Apartamentowiec Pilska 2 to odzwierciedlenie wysmakowania i luksusu. Niepowtarzalny charakter widoczny jest już od zewnątrz. Zróżnicowana bryła budynku, wykusze, tarasy na różnych piętrach to charakterystyczne elementy architektoniczne tej inwestycji. Wykończenie elewacji budynku w kolorystyce bieli, grafitu oraz turkusu to nietuzinkowe rozwiązanie. Dopełnieniem fasady będzie zastosowanie w dolnych partiach budynku czarnego łupku podświetlonego oświetleniem punktowym. Przed wejściem do budynku w ciągu pieszym zastosowane zostanie poziome oświetlenie LED.

Wewnętrzne części wspólne apartamentowca utrzymane zostaną w kolorystyce bieli, czerni oraz złota wprowadzając do wnętrza minimalistyczny a zarazem wysmakowany klimat.

W części wejściowej budynku ściana wykończona zostanie częściowo  czarnym łupkiem, czarne będą także skrzynki na listy, a w dalszej części balustrady wewnętrzne oraz drzwi windy.

Numeracja mieszkań oznaczona zostanie w kolorze złotym podobnie jak logo inwestycji.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 5.500 zł
  • WojewództwoWielkopolskie
  • Metrażod 28 do 100 m2
  • Powiatwrzesiński
  • Termin oddaniaIII kw. 2023
  • MiejscowośćWrześnia
  • Liczba mieszkań85
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaPilska 2

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 5
Liczba apartamentów: 85
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję