Długa 19

Deweloper: Aparton Grupa Deweloperska
od 4.127 zł/m2

Opis inwestycji

Osiedle Długa 19 w Psarach Małych to atrakcyjna oferta cenowa, świetna lokalizacja i nowoczesne budownictwo. Dwuetapowo powstanie na nim 10 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, wraz ze starannie zaprojektowaną i wykonaną w najwyższym standardzie infrastrukturą.

Zakończenie prac budowlanych nastąpi w III kwartale 2023r., z kolei klucze do domów zostaną przekazane dla I etapu w III kwartale 2022r., a dla II etapu w kwartale IV 2023r.

Budynki na osiedlu Długa 19 zostały zaprojektowane tak, abyśmy już od samego wejścia na posesję czuli się wyjątkowo. Staranne wykończenie i jakość, która zachwyci od progu szybko sprawią, że poczujesz się wyjątkowo. Każdy dom jednorodzinny jest dwukondygnacyjny. W bryle budynku znajduje się garaż z bezpośrednim przejściem do strefy mieszkalnej. Do posesji przynależeć będzie również duży ogród, który z całą pewnością stanie się miejscem odpoczynku, ale i aktywności dla domowników.

Deweloper Aparton Grupa Deweloperska Sp. z o.o. Sp.k. to jakość na najwyższym poziomie! Wrzesińska firma stabilna finansowo, zawsze stawia na pierwszym miejscu zadowolenie Klienta! Kluczowym etapem jest wybór jak najbardziej dogodnej lokalizacji dla inwestycji. Osiedle Długa 19 w Psarach Małych znajduje się na uboczu – z dala od gęstej zabudowy i ruchliwych ulic, a jednocześnie z bardzo dogodnym dojazdem do Wrześni czy Poznania.

Projekty domów tworzą eksperci – deweloper współpracuje wyłącznie z najlepszymi biurami architektoniczno – konstrukcyjnymi, którzy dbają o to, by żyło Ci się bezpiecznie i wygodnie. W trakcie realizacji ważny jest kontakt z Klientem. Możliwość wprowadzenia zmian lokatorskich, a także wykorzystanie wyłącznie najwyższej jakości materiałów to gwarancja jakości i zapewnienie, że Twój nowy dom deweloperski w okolicach Wrześni zachwyci Cię swoją estetyką i standardem wykonania!

Priorytetem firmy jest tworzenie partnerskich relacji z Klientami. Ważne jest, aby nabywca miał dostęp do szerokiego spektrum informacji na temat prowadzonej inwestycji na każdym jej etapie. Oferujemy doradztwo zarówno w kwestii wyboru najlepszego domu, jak i wprowadzenia zmian lokatorskich, których potrzebujesz. Odpowiadamy na wszelkie pytania i wątpliwości, a także służymy wsparciem doradcy finansowego. Szukasz swojego miejsca na Ziemi? Wybierz  dom w okolicy Wrześni!

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 4.127 zł
  • WojewództwoWielkopolskie
  • Metrażod 128 m2
  • Powiatwrzesiński
  • Termin oddaniaIII kw. 2022
  • MiejscowośćPsary Małe
  • Liczba mieszkań10
  • Rodzaj ofertyDom
  • UlicaDługa 19

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 2
Liczba apartamentów: 10
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję