Osiedle Rycerza Kostro

Deweloper: HFJ Atrium PBH SP. z o.o.

Opis inwestycji

Osiedle Rycerza Kostro to wieloetapowa inwestycja HFJ ATRIUM PBH SP. Z o.o. w ramach której od 2011 roku tworzone są nowe mieszkania w centrum Kostrzyna. Projekt został wykonany przez Biuro Architektonicze Arcada Sp. Z o.o. w Poznaniu, dzięki któremu powstaje nowoczesne i funkcjonalne osiedle, dostosowane do potrzeb zarówno rodzin z dziećmi, jak i młodych małżeństw, singli i osób starszych. 

W lutym 2015 roku rozpoczęliśmy prace nad II etapem inwestycji, dzięki której powstały 64 nowe mieszkania HFJ Atrium, a także plac zabaw dla dzieci. Wszystkie lokale zostały oddane do dyspozycji właścicieli w lutym 2016 roku, a cały obiekt składa się z 5 kondygnacji. 

Wysoki standard inwestycji zapewniają nie tylko najlepszej jakości materiały budowlane, ale i starannie przygotowane projekty całego budynku oraz poszczególnych lokali. Szybki i swobodny dostęp do mieszkań zapewniają 3 odrębne klatki schodowe, szerokie korytarze wyłożone gresem, a także windy. Z myślą o szczególnych potrzebach lokatorów, w budynku powstało 38 komórek lokatorskich, które mogą posłużyć jako składzik lub spiżarka. 

W ramach II etapu inwestycji powstały komfortowe mieszkania posiadające indywidualny system ogrzewania gazowego z piecem dwufunkcyjnym, okna PCV z roletami zewnętrznymi, a także balkony z posadzką gresową.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z planem inwestycji, gdzie udostępnione są podstawowe informacje dotyczące poszczególnych nieruchomości, tj. metraż, liczba pokoi, piętro, a także plan mieszkania. W razie jakichkolwiek pytań, chętnie służymy pomocą. 
 

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoWielkopolskie
  • Metrażod 37 do 78 m2
  • Powiatpoznański
  • Termin oddaniaOddane do użytkowania
  • MiejscowośćKostrzyn
  • Liczba mieszkań120
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaWarszawska

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 3
Liczba apartamentów: 120
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję