Młode Gwiazdowo

Deweloper: Greenbud Development
od 3.588 zł/m2

Opis inwestycji

 

Młode Gwiazdowo to nowe osiedle w lokalizacji Gwiazdowo–Kostrzyn. W ramach II już etapu inwestycji powstanie zespół budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej z dużymi ogrodami o zróżnicowanych metrażach – w zależności od potrzeb. Do dyspozycji Klientów będzie dwadzieścia lokali, o powierzchni 101,92 m kw. każdy.

Ze względu na proponowany metraż i duże ogródki, Młode Gwiazdowo stanowi świetn propozycję dla osób marzących o tym, żeby mieszkanie w bloku zamienić na nowy dom z wnętrzem przygotowanym według własnej koncepcji. Proponujemy unikalną lokalizację, funkcjonalny rozkład pomieszczeń, wysoki standard wykonania i rozsądną cenę. Nasi Klienci mogą liczyć na naszą wiedzę i doświadczenie na rynku nieruchomości. Jesteśmy do Waszej dyspozycji na każdym etapie. Estetyka nowych domów z pewnością przypadnie do gustu naszym Klientom, którzy już we wrześniu 2022 r. będą odbierać klucze do swoich nowych domów.

Projektując osiedle w lokalizacji Gwiazdowo – Kostrzyn, stawiamy na nowy, interesujący projekt architektoniczny. Modna płytka ceglana na froncie współtworzy harmonijną całość z bielą elewacji i spadzistym dachem z nowoczesną dachówką.Grafitowe elementy przy drzwiach wejściowych podkreślają odrębność każdego domu oraz prywatność jego Mieszkańców.

Z kolei rozkład pomieszczeń wewnątrz każdego domu szeregowego spełni potrzeby użytkowe przyszłych Mieszkańców, w tym przede wszystkim młodych rodzin. Koncepcja architektoniczna zakłada, że na parterze będzie kuchnia, toaleta i pokój dzienny o powierzchni ponad 35 m kw., z wyjściem na ogród. Na piętrze znajdą się trzy ustawne pokoje o powierzchni około 11 – 12 m kw. Funkcję tej przestrzeni można dostosować do potrzeb Mieszkańców i ich stylu życia.

W celu podwyższania komfortu codziennego życia Mieszkańców zaplanowaliśmy dla każdego domu  miejsca postojowe na dwa auta dostępne w cenie i wewnętrzną drogę wraz z pełną infrastrukturą. Dla ludzi aktywnych lub zmotoryzowanych zrealizujemy od strony ogrodu wewnętrzny układ komunikacyjny : pieszo- rowerowy w celu dojazdu rowerem lub motocyklem na działkę.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 3.588 zł
  • WojewództwoWielkopolskie
  • Metrażod 0 m2
  • PowiatPoznań
  • Termin oddaniaIII kw. 2021
  • MiejscowośćKostrzyn
  • Liczba mieszkań1
  • Rodzaj ofertyDom
  • UlicaŚw. Marii Magdaleny

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 2
Liczba apartamentów: 1
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję