Osiedle Pod Gwiazdami

Deweloper: Siemaszko

Opis inwestycji

Kameralne osiedle na Pogodnie, przemyślane w każdym szczególe, przyjazne i nowoczesne. Zlokalizowane w jednej z najpiękniejszych dzielnic Szczecina we wnętrzu kwartału między ulicami Łukasińskiego, Żołnierską i Szeroką, w sąsiedztwie korpusu NATO.

W standardzie zapewniamy najnowocześniejsze rozwiązania, materiały i technologie budowlane, takie jak: stolarka okienna drewniana, wentylacja mechaniczna niskociśnieniowa, instalacja światłowodowa. Kameralny klimat osiedla podkreśla przyjazna architektura, która harmonijnie współgra z otoczeniem – proste zwarte bryły, elewacja jasna z kolorowymi elementami charakterystycznymi dla poszczególnych budynków. Osiedle wykonane w technologii tradycyjnej, ogrzewanie z sieci miejskiej. Zadbaliśmy o duże odległości między budynkami zapewniające mieszkańcom poczucie intymności. Starannie zagospodarowana będzie przestrzeń wokół osiedla, w tym m.in. plac zabaw dla dzieci. Zaletą jest także bogata zieleń i sąsiedztwo starych drzew, które zdecydowaliśmy się zachować.

W sumie „Pod Gwiazdami” powstanie 320 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań o powierzchni 34–90 m kw. o różnej liczbie pokoi, z balkonami lub tarasami. Jak zawsze, na etapie budowy zapewniamy klientom możliwość własnej aranżacji wnętrza i łączenie mieszkań. W garażu podziemnym przewidziane są miejsca postojowe. W każdej klatce cichobieżna winda dostępna z poziomu podziemia. Mieszkania na parterze mają dodatkowy atut: ogródki.

Osiedle jest usytuowane na Pogodnie, świetnie skomunikowane z centrum miasta, w pobliżu uczelni i szkół, ale jednocześnie z dala od głośnych ulic i miejskiego zgiełku. Wokół nie brakuje terenów rekreacyjnych i spacerowych.

W planie realizacja ostatniego już na tym osiedlu budynku E (przewidywany początek budowy wiosna 2022).

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoZachodniopomorskie
  • Metrażod 30 do 107 m2
  • PowiatSzczecin
  • Termin oddaniaOddane do użytkowania
  • MiejscowośćSzczecin
  • Liczba mieszkań320
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaSosabowskiego 2-20

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 5
Liczba apartamentów: 320
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję