Opis inwestycji

Historia i nowoczesność splotą się tu nierozerwalnie nadając tej części miasta nowego znaczenia. Malczewskiego 34 już wkrótce stanie się najbardziej pożądanym adresem na mapie Szczecina. To  najbardziej oczekiwana inwestycja w sercu miasta w ostatnich latach. Zrujnowana XIX-wieczna kamienica w sąsiedztwie centrum handlowego Galaxy, jedyny ocalały z wojennych bombardowań zabytek w tej części Szczecina, nie tylko odzyska swój prestiż, ale stanie się sercem niezwykłego przedsięwzięcia deweloperskiego.

 

Fasada zabytku zostanie odtworzona z ogromną starannością zgodnie z wytycznymi Miejskiego Konserwatora Zabytków. Odrestaurowane zostaną detale architektoniczne oraz zdobione balkony. Elewacja odzyska historyczny kolor. Zabytek zyska też nowe otoczenie.

 

Stara architektura zostanie połączona z nowoczesną formą. Będzie to bodaj pierwszy budynek w ten sposób zrewitalizowany w mieście. Bryłę kamienicy otoczy nowoczesna zabudowa. Będzie to piękne, bardzo atrakcyjne miejsce, które stanie się ozdobą tej części miasta.

 

W kontraście do zabytkowej fasady, nowoczesna część będzie bogato przeszklona i wyższa. W obu częściach, historycznej i nowej, będą mieszkania, a na parterze lokale użytkowe. W części zabytkowej kamienicy lokale mieszkalne o wysokości ponad 3m stwarzające możliwość prowadzenia działalności np. biurowej , na 6 piętrze nowej części dwupoziomowe mieszkania z atresolami do własnej aranżacji. Te usytuowane wzdłuż prowadzącej do Galaxy uliczki stworzą zadaszony pasaż, przestrzeń idealną dla kawiarni i restauracji.

Przy ul. Malczewskiego 34 powstanie 129 mieszkań o powierzchni od 29 do 100 m kw. Wszystkie funkcjonalnie zaprojektowane, nasłonecznione z dużymi oknami i balkonami.

Dla każdego mieszkania będą zapewnione miejsca postojowe, usytuowane w części parteru oraz w podziemiu. Wjazd do garażu jest zaprojektowany od strony Galaxy z windą z poziomu podziemia. Na rowery, wózki dziecięce inne ważne drobiazgi będą komórki lokatorskie.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoZachodniopomorskie
  • Metrażod 29 do 100 m2
  • PowiatSzczecin
  • Termin oddaniaIV kw. 2021
  • MiejscowośćSzczecin
  • Liczba mieszkań131
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaMalczewskiego 34

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 6
Liczba apartamentów: 131
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne

Inwestycje w pobliżu

Willa Szeligowskiego Szczecin, Zachodniopomorskie

160 m2

Powierzchnia

4

Mieszkania

Osiedle Bukowe Szczecin, Zachodniopomorskie

39 - 80 m2

Powierzchnia

9

Mieszkania

Nowa Przystań Szczecin, Zachodniopomorskie

27 - 97 m2

Powierzchnia

246

Mieszkania

Sky Garden Szczecin, Zachodniopomorskie

40 - 103 m2

Powierzchnia

118

Mieszkania

Osiedle przy ul. Dzikich Plaż Szczecin, Zachodniopomorskie

146 m2

Powierzchnia

10

Mieszkania

Osiedle Niemena Szczecin, Zachodniopomorskie

61 - 90 m2

Powierzchnia

14

Mieszkania

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję