Osiedle Piastów

Deweloper: Siemaszko
od 5.500 zł/m2

Opis inwestycji

Najatrakcyjniejsza inwestycja mieszkaniowa w ścisłym centrum Szczecina – bezpośrednie sąsiedztwo uczelni i najlepszych szczecińskich szkół oraz wszelkich śródmiejskich atrakcji: galerii handlowych, kultowych punktów gastronomicznych i miejsc idealnych na spotkania towarzyskie. Przestronne, wygodne osiedle z mieszkaniami jedno- i dwupoziomowymi. Oferta idealna dla osób ceniących bliskość miasta, a także dla klientów rozważających kupno lokalu pod wynajem.

Osiedle Piastów powstaje na 1,5 h terenu przy al. Piastów u zbiegu z ul. Dąbrowskiego. Będzie to osiem budynków w niskiej zabudowie współgrającej z zabytkowym sąsiedztwem. Zaprojektowano 300 mieszkań jedno- i dwupoziomowych o powierzchni od 29 do 95 m kw. z możliwością indywidualnej aranżacji wnętrza. Partery zajmą lokale usługowe. Stolarka okienna drewniana, windy w każdym budynku z poziomu garażu, balkony i tarasy (w mieszkaniach dwupoziomowych dwa tarasy, po jednym na każdym poziomie). Zaprojektowano miejsca parkingowe w części podziemnej.
Osiedle będzie przestronne, z zachowanymi dużymi odległościami między budynkami i funkcjonalnie zagospodarowaną przestrzenią wokół. Jasna spokojna elewacja, architektura harmonijnie wkomponowana w otoczenie, niedominująca, przyjazna przestrzeń uwzględniająca potrzeby mieszkańców. Wjazd na osiedle od al. Piastów gwarantuje szybki dostęp do głównej arterii miasta, przystanków tramwajowych i autobusowych.

Przy budowie stosowane są najnowsze technologie oraz materiały budowlane, budynki spełniać będą najwyższe normy obowiązujące dla budownictwa mieszkaniowego.
Obecnie w trakcie budowy jest budynek B7, którego koniec prac przewiduje się na jesień 2022r.
Budynki nie będą usytuowane bezpośrednio przy ulicy, pod oknami nie będzie więc hałasu i gwaru centrum miasta. Wjazd od al. Piastów gwarantuje szybki dostęp do głównej arterii, przystanków tramwajowych i autobusowych.
Następny i ostatni już etap budowy obejmować będzie budynki B3 i B4, których początek budowy planowany na wiosnę 2022r.

Stąd wszędzie jest blisko – zwraca uwagę Beata Nowak. – Zarówno do uczelni, jak i galerii handlowych, najlepszych szkół podstawowych i średnich w Szczecinie, kultowych punktów gastronomicznych i miejsc idealnych na spotkania towarzyskie. Osiedle będzie przestronne, z zachowanymi dużymi odległościami między budynkami i funkcjonalnie zagospodarowaną przestrzenią wokół. Jasna spokojna elewacja, architektura harmonijnie wkomponowana w otoczenie, niedominująca, przyjazna przestrzeń to walory naszego nowego osiedla.

W budowie realizowane są najnowsze technologie oraz materiały budowlane, budynki spełniać będą najwyższe normy obowiązujące dla budownictwa mieszkaniowego.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 5.500 zł
  • WojewództwoZachodniopomorskie
  • Metrażod 28 do 98 m2
  • PowiatSzczecin
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćSzczecin
  • Liczba mieszkań278
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaAleja Piastów 40C

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 4
Liczba apartamentów: 278
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję