Osiedle Śliwkowe

Deweloper: Gryf Development
od 5.250 zł/m2

Opis inwestycji

Osiedle Śliwkowe to jedna z naszych najnowszych inwestycji. Usytuowany w Warzymiach nieopodal Szczecina kompleks oferuje dogodne położenie i przestronne, wygodne lokale. W ofercie znajdują się 2, 3, 4 i 5-pokojowe mieszkania z ogródkiem, balkonem, loggią lub tarasem, a także mieszkania dwupoziomowe z antresolą. Całość otoczona jest zielenią i terenami rekreacyjnymi, co zapewnia doskonałe warunki bytowe zarówno dla rodzin, jak i singli oraz osób w każdym wieku.

Połączenie komfortu i estetyki

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom architektonicznym, inteligentnemu wyposażeniu lokali, a także wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów wykończeniowych, oferowane mieszkania łączą w sobie funkcjonalność i estetykę. Proponujemy lokale o zróżnicowanym metrażu i rozkładzie, które umożliwiają swobodną aranżację i dostosowanie do indywidualnych potrzeb mieszkańców. Duża ilość światła wpadającego do pomieszczeń i ich przemyślany rozkład zapewniają przyjazną atmosferę i wrażenie przestrzenności.

Mieszkanie z ogródkiem w Szczecinie

Rok 2020 i związana z nim ogólnoświatowa pandemia koronawirusa sprawiła, że wiele osób przedefiniowało swoje podejście do miejsca zamieszkania. Przedłużające się lockdowny i związana z nimi konieczność samoizolacji sprawiła, że mieszkańcy budownictwa wielorodzinnego zaczęli doceniać swobodny dostęp do choćby najmniejszej połaci zieleni. To zaowocowało zwiększonym zainteresowaniem nieruchomościami, które w swoim założeniu zapewniają dostęp do własnego terenu zielonego. Mieszkania z ogródkiem dostępne na Osiedlu Śliwkowym w Szczecinie pozwalają cieszyć się relaksem na świeżym powietrzu w każdych okolicznościach, a zainteresowanie nimi sukcesywnie rośnie. Jeśli więc marzysz o komfortowym miejscu do życia w otoczeniu przyrody, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań z ogródkiem. Pamiętaj, że oferujemy także mieszkania deweloperskie z wygodnymi tarasami, loggiami oraz balkonami. Jesteśmy pewni, że znajdziesz wśród nich odpowiednią przestrzeń dla siebie i swoich bliskich.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 5.250 zł
  • WojewództwoZachodniopomorskie
  • Metrażod 0 m2
  • Powiatpolicki
  • Termin oddaniaOddane do użytkowania
  • MiejscowośćWarzymice
  • Liczba mieszkań200
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaAl. Śliwkowa

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 4
Liczba apartamentów: 200
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję