Chmielewskiego 23

Deweloper: Best Deweloper

Opis inwestycji

Proponujemy podpisanie umowy rezerwacyjnej i zakup mieszkania w tzw. przedsprzedaży.
Doświadczenie Dewelopera potwierdza, że mieszkania w tych samych inwestycjach mają różne ceny w zależności od etapu ukończenia budowy. Nigdy też nie staniały!
W porównaniu z gotowym lokalem, mieszkanie w przedsprzedaży może być tańsze nawet o kilkanaście procent. Skąd taka różnica? Po pierwsze, na gotowe mieszkania jest bardzo wysoki popyt – szczególnie w dużych miastach. Po drugie, w czasie budowy, która trwa przecież przynajmniej kilkanaście miesięcy, mogą pojawić się korekty cen wynikające wprost z tendencji rynkowych, w tym ze wzrostu kosztów zakupu materiałów budowlanych. Poza tym często też Deweloper przygotowuje dla swoich przedsprzedażowych klientów specjalną ofertę. Wtedy można wynegocjować różne upusty cenowe, rabaty, gratisy, bądź zapisy w umowie.Proponujemy podpisanie umowy rezerwacyjnej i zakup mieszkania w tzw. przedsprzedaży.

Doświadczenie Dewelopera potwierdza, że mieszkania w tych samych inwestycjach mają różne ceny w zależności od etapu ukończenia budowy. Nigdy też nie staniały!
W porównaniu z gotowym lokalem, mieszkanie w przedsprzedaży może być tańsze nawet o kilkanaście procent. Skąd taka różnica? Po pierwsze, na gotowe mieszkania jest bardzo wysoki popyt – szczególnie w dużych miastach. Po drugie, w czasie budowy, która trwa przecież przynajmniej kilkanaście miesięcy, mogą pojawić się korekty cen wynikające wprost z tendencji rynkowych, w tym ze wzrostu kosztów zakupu materiałów budowlanych. Poza tym często też Deweloper przygotowuje dla swoich przedsprzedażowych klientów specjalną ofertę. Wtedy można wynegocjować różne upusty cenowe, rabaty, gratisy, bądź zapisy w umowie.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoZachodniopomorskie
  • Metrażod 25 do 52 m2
  • PowiatSzczecin
  • Termin oddaniaOddane do użytkowania
  • MiejscowośćSzczecin
  • Liczba mieszkań500
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaChmielewskiego

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 9
Liczba apartamentów: 500
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję