Nieruchomości Lubelskie Lublin Lublin Osiedle Północna Etap I

Osiedle Północna Etap I

Deweloper: PERFEKT BAU DC Sp. z o.o.

Opis inwestycji

 

"Osiedle Północna" to kameralne osiedle domów jednorodzinnych, które powstaje przy ul. Północnej 155 w willowej dzielnicy Sławinek.

"Osiedle Północna" to nowoczesne, komfortowe i przestronne domy, które powstają według autorskiego, indywidualnego projektu.

Wszystkie domy posiadają funkcjonalny i przemyślany układ pomieszczeń by zapewnić jak najwyższy komfort życia przyszłym nabywcom. Każdy dom posiada własny ogrodzony ogród, który zapewni chwile relaksu, odpoczynku i zabawy dla całej rodziny

.W budykach na parterze zaplanowano strefę dzienną z salonem i kuchnią a na piętrach część sypialnianą z garderobą i łazienką. Cała inwestycja powstanie z myślą o Klientach poszukujących komfortowych domów z ogródkiem i garażem w zielonej i spokojnej lokalizacji z kameralną zabudową. Elewacja w jasnych kolorach, eleganckie elementy wykończenia domów z imitacji drewna czy szkła podkreślają wyjątkowość i prestiż osiedla.

Niewątpliwie jednym z głównych atutów inwestycji jest jego wyjątkowa lokalizacja czyli bliska odległość od Centrum oraz szybki dojazd do głównych arterii Lublina.

W pobliżu inwestycji znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie zdrowia, sklepy osiedlowe oraz markety. Dodatkowym walorem lokalizacji jest bliskość Ogrodu Botanicznego i Muzeum Wsi Lubelskiej.

Na etapie budowy istnieje możliwość wprowadzania zmian lokatorskich tak by gotowe domy były jak najbardziej dostosowane do indywidualnych potrzeb przyszłych właścicieli.Inwestycja realizowana jest w kilku etapach począwszy od I kwartału 2019 r. I etap inwestycji obejmuje domy typ B (8 domów) oraz w kolejnych etapach domy typ A, C oraz dom wolnostojący typ D.

Dostępne metraże od 102 m2 do 185 m2. Domy usytuowano na działkach o powerzchni od 400 m2 do 800 m2.Domy będą oddane do użytku w stanie deweloperskim zamkniętym. Każdy z domów będzie posiadał instalacje wewnętrzne: wodno-kanalizacyjną, gazową, elektryczną, centralnego ogrzewania z grzejnikami i piecem gazowym dwufunkcyjnym firmy Buderus.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoLubelskie
  • Metrażod 138 m2
  • PowiatLublin
  • Termin oddaniaIII kw. 2020
  • MiejscowośćLublin
  • Liczba mieszkań8
  • Rodzaj ofertyDom
  • Ulica Północna 155
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję