Wierzbowa Polanaw Kłodzko

Deweloper: Powiernik Eco Scala Sp. z o.o.
od 4.924 zł/m2

Opis inwestycji

Prezentujemy osiedle Wierzbowa Polana. Zlokalizowane w malowniczym terenie, usytuowane w dolinie osłoniętej gęsto porastającym lasem liściastym i widokiem na Sudety, położone tuż za granicą miasta Kłodzka.

Wierzbowa Polana charakteryzuje się harmonijną, subtelną atmosferą, wynikającą z atrakcyjnej lokalizacji, z dala od miejskiego gwaru i ruchliwych ulic. Ponadto okolica sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu poprzez piesze wędrówki po górach czy wycieczki rowerowe do wielu atrakcyjnych miejsc z których słynie Ziemia Kłodzka.

Inwestycja jest przewidziana na 99 domków w zabudowie szeregowej. Każdy segment, który cechować będzie nowoczesna architektura, oferować będzie dwa miejsca postojowe oraz przynależny ogródek, dzięki któremu mieszkańcy będą mogli relaksować się na świeżym powietrzu. Całość przedsięwzięcia podzielona jest na 5 etapów, przy czym pierwszy etap obejmuje budowę 14 domów.

Domy posiadać będą dwie kondygnacje naziemne. Powierzchnia użytkowa każdego z nich zaprojektowana jest na 81,22 m2. Ogródki zostaną ogrodzone a podjazdy przed każdym segmentem zostaną wykonane z kostki brukowej. Schody prowadzące na górną kondygnację zostaną wykonane z żelbetu. Ogrzewanie wysokiej jakości kotłem gazowym i wykonana podłogówka na pierwszej i drugiej kondygnacji sprawią, że przyszli mieszkańcy zauważą wymierne oszczędności szczególnie w sezonie zimowym. Niewątpliwym atutem każdego z segmentów są wielkie okna tarasowe przez które można podziwiać własny ogród przebywając w części wypoczynkowej.

Zarówno malownicze położenie jak i bliska odległość centrum miasta, sprawia że osiedle Wierzbowa Polana jest bardzo atrakcyjnym miejscem łączącym spokój przedmieścia i zalety życia w mieście. To miejsce idealne dla rodzin a także dla młodych oraz dla seniorów. Na każdą porę roku!

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 4.924 zł
  • WojewództwoDolnośląskie
  • Metrażod 0 m2
  • Powiatkłodzki
  • Termin oddaniaI kw. 2023
  • MiejscowośćJaszkowa Dolna
  • Liczba mieszkań99
  • Rodzaj ofertyDom
  • UlicaPiechoty Górskie

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 2
Liczba apartamentów: 1
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję