Opis inwestycji

Stacja Cztery Kąty, to nowy projekt przy ulicy Służbowej 9 w dzielnicy Widzew. To tu powstanie nowoczesny, wielorodzinny budynek mieszkalny dla osób ceniących sobie dynamiczne życie, a co za tym idzie sprawną komunikację miejską oraz ze względu na pracę lub naukę, szybkie połączenia z Warszawą i innymi miastami w Polsce.

To miejsce idealne dla studentów i osób aktywnych zawodowo. Dobrze rozwinięta komunikacja miejska i podmiejska połączy Stację Cztery Kąty z każdym miejscem w Łodzi. Bezpośrednie sąsiedztwo dworca PKP Łódź – Widzew oraz oddalona o zaledwie 5 km Autostrada Bursztynowa zapewnią szybki i wygodny wyjazd z miasta. Istniejąca komunikacja zostanie w niedalekiej przyszłości poszerzona o tunel średnicowy, który przyśpieszy i otworzy nowe połączenia na mapie Łodzi i całego kraju.

Lokalizacja przy ul. Służbowej i Szafera, to nie tylko infrastruktura społeczna w postaci przedszkoli, szkół, przychodni, obiektów handlowo-usługowych, lokalnych sklepów czy bazarków. To również sąsiedztwo luźnej zabudowy i dużej ilości terenów zielonych, które zapewnią spokój i komfort wypoczynku dla mieszkańców w każdym wolnym czasie.

Zespół architektów starannie zadbał o harmonijne wkomponowanie projektowanego budynku w istniejącą architekturę otoczenia o wysokiej i niskiej zabudowie.

Stacja Cztery Kąty, to sześciopiętrowy budynek z windą, mieszczący 25 nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkań. Dostosowując ofertę do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów proponujemy mieszkania jednopokojowe o powierzchni od 29 do 36 m2, dwupokojowe od 45 do 49 m2 oraz trzypokojowe od 64 do 69 m2. Każde z mieszkań posiada wszechstronny balkon. W parterze mieści się 15 miejsc parkingowych w garażach wielostanowiskowych oraz 10 zewnętrznych miejsc postojowych.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoŁódzkie
  • Metrażod 29 do 81 m2
  • PowiatŁódź
  • Termin oddaniaIV kw. 2021
  • MiejscowośćŁódź
  • Liczba mieszkań25
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaSłużbowa 9

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 7
Liczba apartamentów: 25
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję