Nieruchomości Łódzkie Łódź Łódź Apartamenty Adamieckiego

Apartamenty Adamieckiego

Deweloper: GT FACTORY
od 6.165 zł/m2

Opis inwestycji

Apartamenty Adamieckiego to inwestycja w lepszą jakość życia: lokalizacja umożliwiająca życie bez samochodu, przemyślana architektura w ponadczasowym stylu i najwyższej jakości wykończenie gwarantujące spokój i niezawodne użytkowanie.

Nowoczesna bryła składa się z 51 mieszkań zaprojektowanych bez kompromisów: każde z nich wyposażone jest w balkon lub taras z widokiem na panoramę Łodzi, przemyślany i użytkowy układ oraz zmaksymalizowaną ekspozycję słoneczną o każdej porze roku.

Apartamenty Adamieckiego to obecnie jedyna tego typu inwestycja na Widzewie Wschodzie. Nowe budownictwo – wygoda bycia wszędzie blisko z komfortem i jakością nowoczesnych technologii.

Apartamenty Adamieckiego to 51 mieszkań od 1 do 4 pokoi, dzięki czemu każdy może znaleźć lokum idealnie dopasowane do własnych potrzeb.

Każde z mieszkań zostało zaprojektowane w przemyślany sposób, tak aby zmaksymalizować użytkowość układu oraz zapewnić mieszkaniu idealną ekspozycję słoneczną o każdej porze roku, z której można się cieszyć na własnym balkonie lub tarasie.

Choć sami kochamy motoryzację, wiemy również jak poważnym źródłem stresu są ciągłe dojazdy i stanie w korkach. Dlatego mówiąc o lepszej jakości życia, proponujemy zamieszkanie w miejscu umożliwiającym życie bez samochodu.

Z oddalonego od Apartamentów Adamieckiego o kilka minut spaceru dworca PKP Łódź Widzew dojedziemy do Warszawy nawet w 1 godzinę 10 minut! Szybkie połączenia są dostępne również do innych miast wchodzących w skład systemu Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.

Do centrum Łódź Fabryczna dojedziemy w 5 minut, a w przyszłości do średnicowego tunelu pod Łodzią, który będzie zarówno elementem Transeuropejskiej Sieci Transportowej TEN-T, jak i naziemnym metrem dla Łodzi z przystankami: Zielona/Kościuszki oraz Manufaktura.

Niewiele aktywności obniża poziom stresu równie skutecznie, co praca w ogrodzie; dlatego właścicielom mieszkań na parterze umożliwiamy korzystanie z przyległych do nich działek. Własny ogród w centrum miasta jest luksusem, a nic nie cieszy tak bardzo jak samodzielnie wyhodowane kwiaty za oknem lub świeża bazylia prosto z ogródka.

Dla osób preferujących kontakt z przyrodą w bardziej dynamiczny sposób zapewniamy bliski dostęp do wspaniałych terenów leśnych i rekreacyjnych: Arturówka i Las Łagiewnicki znajdują się w odległości 10 minut kolejką a atrakcje w Parku na Zdrowiu są oddalone o zaledwie 15 minut.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 6.165 zł
  • WojewództwoŁódzkie
  • Metrażod 43 do 100 m2
  • PowiatŁódź
  • Termin oddaniaIII kw. 2021
  • MiejscowośćŁódź
  • Liczba mieszkań51
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaRokińska

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 9
Liczba apartamentów: 51
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję