Park Hallera

Deweloper: Mak Dom
od 4.800 zł/m2

Opis inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Park Hallera jest rozległym wieloetapowym osiedlem kameralnych budynków wielorodzinnych położonym w Otwocku, południowo-wschodnim przedmieściu Warszawy.

Lokalizacja

Osiedle znajduje się w obrębie ulic Generalskiej, Hallera i Ługi, w miejscowości Otwock wchodzącej do składu aglomeracji warszawskiej. Od centrum stolicy jest oddalone o 27 kilometrów. Okolica charakteryzuje się otoczeniem rozległych terenów zieleni, bliskość arterii komunikacyjnych i obiektów podstawowej infrastruktury handlowo-usługowej, oświatowej i sportowej.

Okolica inwestycji

W okolicy inwestycji położone są tereny lasów Otwockich i Mazowieckiego parku krajobrazowego, siłownie, korty tenisowe, boiska, Miejski Ośrodek sportu w Karczewie, Powiatowy Młodzieżowy dom kultury, przychodnie weterynaryjne, szpitale i gabinety lekarskie, urząd pocztowy, kościół, targ farmerski, sklepy spożywcze Żabka (tuż przy inwestycji), Livio, Majeczka, Top Market (700 metrów), Biedronka, Lewiatan (1 kilometr), supermarket Lidl (1,2 kilometra), Carrefour (2 kilometry). Galeria Kupiecka jest oddalona o 2,4 kilometra. Pobliskie ośrodki edukacyjne to żłobek Kalejdoskop (600 metrów), przedszkole Pluszowy Miś i przedszkole nr 3 (900 metrów), Zespół Szkół w Karczewie (1 kilometr), przedszkole nr 12, niepubliczna szkoła podstawowa im. Noblistów Polskich i szkoła podstawowa nr 4 im. Józefa Piłsudskiego (w promieniu ok. 1,3 kilometra).

Architektura

Budynki o wysokości od 2 do 4 pięter zaprojektowano w stylu minimalistycznym. Zastosowano prostą bryłę, jasne odcienie i kontrastujące elementy kolorystyczne w tynkowych wykończeniach elewacji, stalowe lub betonowe balustrady balkonowe.

Infrastruktura osiedla

Osiedle posiada teren zamknięty. Wykonano tu liczne aranżacje roślinne we wspólnych strefach wypoczynku, place zabaw dla dzieci, chodniki, drogi wewnętrzne, przewidziano zewnętrzne i wewnętrzne miejsca parkingowe. Budynki wyposażono w cichobieżne windy.

Komunikacja

Lokalizacja osiedla umożliwia szybki dostęp do ulic Batorego, Tysiąclecia, Kołłątaja i Jana Pawła II należącej do drogi wojewódzkiej nr 801, zjazd na drogę ekspresową S17, drogi krajowe nr 79 i nr 50. W bezpośredniej bliskości inwestycji znajdują się przystanki autobusowe. Stacja PKP Otwock obsługująca połączenia KM, R7 i S1 jest oddalona od osiedla o 2,5 kilometra. Dojazd samochodem do centrum Warszawy zajmuje blisko pół godziny.

O mieszkaniach

Lokale mieszkalne inwestycji posiadają powierzchnię od 32 do 79 metrów kwadratowych, liczą od 1 do 4 pokoi. Mieszkania na parterze wyposażono w prywatne ogródki i tarasy, pozostałe lokale uzupełniono w balkony. Dostępne są usługi wykończeniowe pod klucz.

O deweloperze

Inwestycja jest realizowana przez firmę Mak Dom Development istniejącą na rynku od 25 lat. Działa na terenie 10 miast Polski. Jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich i posiada liczne nagrody i wyróżnienia. Niektóre ze zrealizowanych przez dewelopera inwestycji położonych w przedmieściach Warszawy to Kuropatwy, Marina (Józefosław), Apartamenty Morskie Oko (Otwock).

Informacje o promocjach, aktualne ceny mieszkań oraz szczegóły oferty dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 4.800 zł
  • WojewództwoMazowieckie
  • Metrażod 32 do 72 m2
  • Powiatotwocki
  • Termin oddaniaIV kw. 2021
  • MiejscowośćOtwock
  • Liczba mieszkań1004
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaŁugi

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 8
Liczba kondygnacji: 2-4
Standard wykończenia: standard deweloperski

Pozostałe inwestycje dewelopera

Nowy Sołacz Mak Dom Poznań, Wielkopolskie

42 m2

Powierzchnia

60

Mieszkania

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję