Osiedle na Skarpie

Deweloper: Mak Dom
od 5.950 zł/m2

Opis inwestycji

O inwestycji

Osiedle Na Skarpie jest kilkuetapowym kompleksem budynków wielorodzinnych ulokowanym w centralnej części Olsztyna.

Lokalizacja

Inwestycja jest położona przy ulicy 15 Dywizji, na styku osiedli Śródmieście, Zatorze i Nad Jeziorem Długim. Odległość od historycznego centrum Olsztyna wynosi blisko 800 metrów. Okolica inwestycji jest cicha i otoczona licznymi terenami rekreacyjnymi. Położenie osiedla pozwala na szybki dostęp do zabytkowych dzielnic miasta, licznych ośrodków oświatowych i sportowych, punktów handlowo-usługowych i głównych arterii komunikacyjnych.

Okolica inwestycji

W pobliżu osiedla położone są sale fitness, szkoły sportowe, boiska, tereny spacerowe nad jeziorem Długim, Łynostrada, park Podzamcze i Stare Miasto z Wysoką Bramą i Rynkiem, kawiarnie i restauracje, kościoły, ośrodki medyczne, salony kosmetyczne, liczne przedszkola w promieniu 300 metrów (m.in. Akademia Wychowania Przedszkolnego, Norlandia Kuronia, przedszkole nr 16) i szkoły podstawowe w promieniu do 850 metrów (szkoła podstawowa nr 14, zespół szkół ogólnokształcących nr 1, niepubliczna szkoła podstawowa dla chłopców Szkwał), supermarkety spożywcze Rast, Biedronka, Lewiatan, Żabka, Mazurek, Lubi (w promieniu do 1 kilometra), centrum handlowe Aura Centrum z hipermarketem Carrefour (900 metrów), placówki pocztowe i oddziały banków.

Architektura

Siedmiokondygnacyjne budynki zaprojektowano w stylu nowoczesnym z zastosowaniem prostej bryły o regularnych układach geometrycznych. W elewacjach dominują odcienie bieli i beżu, wzbogacono je w przeszklone balustrady balkonowe.

Infrastruktura osiedla

Osiedle posiada teren zamknięty i ogrodzony. Zaprojektowano tu komórki lokatorskie, pomieszczenia do przechowywania rowerów i wózków, przewidziano miejsca parkingowe naziemne oraz w podziemnej hali garażowej. Na dziedzińcu zagospodarowanym zielenią założono plac zabaw dla dzieci. W budynkach zainstalowano cichobieżne windy. Inwestycja jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Komunikacja

Lokalizacja inwestycji umożliwia szybki dostęp do ulicy Artyleryjskiej należącej do DK51, ronda Ofiar Katastrofy Smoleńskiej i DW527, zjazdu na ulicę Jagiellońską. W promieniu 800 metrów leżą dwie stacje PKP ― Olsztyn Zachodni i Olsztyn Śródmieście ― oraz przystanki autobusowe. O 700 metrów są oddalone przystanki tramwajowe i autobusowe przy Wysokiej Bramie.

O mieszkaniach

Do składu inwestycji wchodzą lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 36 do 68 metrów kwadratowych. Mieszkania parterowe uzupełniono w ogródki, pozostałe lokale posiadają balkony. Oferowane są usługi wykończeniowe pod klucz.

O deweloperze

Firma Mak Dom Development realizująca inwestycję działa na polskim rynku nieruchomości od ponad 25 lat. Opiekuje się projektami zabudowy mieszkaniowej w Poznaniu, Szczecinie, Olsztynie, Krakowie, Warszawie, Rzeszowie, Lublinie oraz innych mniejszych miastach. Jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, posiada liczne nagrody branżowe. Na terenie północnej Polski deweloper zrealizował zwłaszcza Sady nad Łyną w Olsztynie oraz Osiedle Oliwkowe, Śródmiejskie Ogrody, Warszewo Przylesie w Szczecinie.

Informacje o promocjach, aktualne ceny mieszkań oraz szczegóły oferty dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 5.950 zł
  • WojewództwoWarmińsko-mazurskie
  • Metrażod 36 do 68 m2
  • PowiatOlsztyn
  • Termin oddaniaIII kw. 2021
  • MiejscowośćOlsztyn
  • Liczba mieszkań0
  • DzielnicaCentrum
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • Ulica15 Dywizji

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: 199
Liczba kondygnacji: 8

Pozostałe inwestycje dewelopera

Nowy Sołacz Mak Dom Poznań, Wielkopolskie

42 m2

Powierzchnia

60

Mieszkania

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję