Słoneczne Ogrody

Deweloper: Mak Dom

Opis inwestycji

O inwestycji

Osiedle Słoneczne Ogrody jest realizowane etapowo w środkowo-wschodniej części Lublina i składa się z budynków wielorodzinnych.

Lokalizacja

Inwestycję ulokowano w obrębie ulic Wrońskiej i Droga Męczenników Majdanka, na terenie lubelskiego osiedla Bronowice. Odległość od centrum miasta wynosi 2 kilometry. Okolica posiada rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową, zdrowotną, oświatową, rozrywkową i sportową, jest dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta.

Okolica inwestycji

W bliskim sąsiedztwie osiedla położone są punkty gastronomiczne, kościoły, przychodnie, szpitale, apteki, oddziały banków, placówki pocztowe, boiska, kryty basen, zakłady fryzjerskie i drogerie, centrum kultury, targ Bronowice, park wodny, sklepy spożywcze Biedronka i Kaufland (tuż przy osiedlu), Stokrotka i Lewiatan (w promieniu 800 metrów), centrum handlowe Gala (1 kilometr), sklep Obi (1,5 kilometra), hipermarkety Carrefour, Auchan, centrum handlowe Felicity z kinem Cinema City i Galeria Lubelska (2 kilometry). Dostępne w pobliżu placówki edukacyjne to szkoła podstawowa nr 31 im. Lotników Polskich (tuż przy inwestycji), przedszkole Kubuś i Tygrysek i niepubliczny punkt przedszkolny Kraina Pomocnych Dłoni (350 metrów), Zespół Szkół Prywatnych Collegium Gostynianum i przedszkole Akademia Przedszkolaczka (650 metrów), miejski żłobek nr 5 (850 metrów), przedszkole nr 32 (950 metrów), szkoła podstawowa nr 33 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej (1,5 kilometra). Pobliskie tereny spacerowe to park Bronowice, park Ludowy i park Rusałka.

Architektura

Budynki o wysokości od 4 do 14 pięter zaprojektowano w stylu modernistycznym. Zastosowano nieregularne układy prostej bryły, połączenia kolorystyczne jasnych i ciemnych odcieni oraz materiałów w wykończeniach elewacji. Dodano liczne przeszklenia, balustrady balkonowe ze szkła lub metalu, zadaszenia balkonowe. W części inwestycji zaprojektowano przestrzeń na lokale handlowo-usługowe w kondygnacji parterowej.

Infrastruktura osiedla

Teren osiedla zagospodarowano zielenią, wykonano drogi dojazdowe i alejki spacerowe, place zabaw dla dzieci i elementy małej architektury. Zaprojektowano komórki lokatorskie, miejsca postojowe naziemne oraz w dwupoziomowym podziemnym parkingu. Budynki posiadają cichobieżne windy. Inwestycję dostosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Komunikacja

Inwestycja leży w pobliżu zbiegu ulic Droga Męczenników Majdanka, Fabrycznej i Łęczyńskiej, ulicy Krańcowej oraz zjazdu na aleję Wincentego Witosa. W pobliżu dostępny jest również zjazd na obwodnicę Lublina. Dojazd samochodem do Starego Miasta zajmuje blisko 7 minut. Dworzec Główny PKP i PKS oddalony jest o 1,4 kilometra. W pobliżu znajdują się liczne przystanki autobusowe i trolejbusowe.

O mieszkaniach

Mieszkania inwestycji to dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowe lokale o powierzchni od 42 do 80 metrów kwadratowych, każdy wyposażono w balkon lub loggię. Mieszkania na piętrze uzupełniono w prywatne ogródki. Oferowane są pakiety usług wykończeniowych pod klucz.

O deweloperze

Inwestycja jest realizowana przez ogólnopolską firmę Mak Dom Development działającą na rynku nieruchomości od ponad 25 lat. Jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich i posiada liczne nagrody i wyróżnienia. Dotychczasowe realizacje dewelopera ulokowane w Lublinie i przedmieściach to Osiedle Polesie, Słoneczny Dom, Słoneczna Dąbrowa, Nowe Sokolniki.

Informacje o promocjach, aktualne ceny mieszkań oraz szczegóły oferty dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoLubelskie
  • Metrażod 42 do 80 m2
  • PowiatLublin
  • Termin oddaniaIII kw. 2021
  • MiejscowośćLublin
  • Liczba mieszkań0
  • DzielnicaBronowice
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaWrońska 1

Pozostałe inwestycje dewelopera

Nowy Sołacz Mak Dom Poznań, Wielkopolskie

42 m2

Powierzchnia

60

Mieszkania

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję