Nieruchomości Lubelskie Lublin Lublin Słoneczna Dąbrowa

Słoneczna Dąbrowa

Deweloper: Mak Dom

Opis inwestycji

O inwestycji

Słoneczna Dąbrowa jest kameralną inwestycją wielorodzinną realizowaną etapowo i położoną w południowej części Lublina.

Lokalizacja

Osiedle znajduje się przy ulicach Ks. Wincentego Granata i Henryka Wolińskiego, w granicach dzielnicy Wrotków. Od ścisłego centrum Lublina go dzieli blisko 7,5 kilometrów. Okolica jest cicha i spokojna, otoczona terenami zieleni, posiada kameralną zabudowę mieszkaniową, podstawową infrastrukturę miejską.

Okolica inwestycji

W okolicy inwestycji dostępne są sklepy spożywcze (Biedronka, Żabka, Stokrotka), kościół, myjnia samochodowa, stacja paliw, salon meblowy, apteki, placówki medyczne. Centrum handlowe Galeria Diamentowa znajduje się w odległości 1200 m. Najbliższa placówka pocztowa – 1900 m. Najbliższe placówki edukacyjne to są Szkoła Podstawowa nr 56 – 850 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi „Skala” – 900 m, Przedszkole „Misiaczek” i Niepubliczne Przedszkole „Stonoga” - 1000 m, Rodzinna Szkoła Podstawowa „Leon” – 1500 m. W pobliżu osiedla znajdują się Klub Golfowy Zalew (1500 m), Jezioro Zemborzyckie (1600 m) i kompleks leśny – Las Dąbrowa (1700 m).

Architektura

Nowoczesne budynki osiedla Słoneczna Dąbrowa wzniesiono z prostej bryły w stylu minimalistycznym. W wykończeniach elewacji zastosowano odcienie bieli i kontrastowe elementy kolorystyczne. Elewację urozmaicono przemyślanymi aplikacjami, dodano szklane balustrady balkonowe.

Infrastruktura osiedla

Inwestycja jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Osiedle jest oświetlone i skomunikowane chodnikami. Na terenie inwestycji zaprojektowano tereny zielone i wewnętrzne patio z dwoma placami zabaw w centralnej części. W budynkach zainstalowano cichobieżne windy. Do dyspozycji mieszkańców są komórki lokatorskie, pomieszczenia do przechowywania rowerów, miejsca postojowe naziemne i w parkingach podziemnych, w tym boksy garażowe zamykane indywidualną bramą.

Komunikacja

Przystanek autobusowy Żeglarska znajduje się w odległości 1600 m. Najdłuższa w Polsce droga wojewódzka nr 835 (DW835) klasy GP, licząca 225 km i łącząca Lublin z województwem podkarpackim jest oddalona o 2900 m. Dojazd samochodem do ścisłego centrum Lublina trwa blisko 15 minut.

O mieszkaniach

Inwestycja zawiera dwu- i trzypokojowe mieszkania o powierzchni od 30 do 64 metrów kwadratowych. Lokale posiadają loggie lub balkony, wyposażone są w wentylację hybrydową i centralne ogrzewanie z sieci miejskiej. W ofercie są mieszkania z dużymi łazienkami, garderobami, spiżarniami, z dwoma balkonami o powierzchni ponad 34 m2. Deweloper oferuje możliwość wykończenia mieszkań pod klucz.

O deweloperze

Inwestycją Słoneczna Dąbrowa opiekuje się deweloper Mak Dom. Firma prowadzi działalność od 20 lat, była wielokrotnie nagradzana wyróżnieniami branżowymi i ministerialnymi, jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Mak Dom oferuje mieszkania i domy w Lublinie, Warszawie, Szczecinie, Olsztynie, Rzeszowie, Poznaniu, Krakowie oraz innych miastach Polski. Wśród zrealizowanych przez Mak Dom inwestycji mieszkaniowych w Lublinie są między innymi osiedla Słoneczne Ogrody, Nowe Sokolniki, Osiedle Polesie.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoLubelskie
  • Metrażod 30 do 64 m2
  • PowiatLublin
  • Termin oddaniaIII kw. 2022
  • MiejscowośćLublin
  • Liczba mieszkań625
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaKs. Wincentego Granata 21-27

Pozostałe inwestycje dewelopera

Nowy Sołacz Mak Dom Poznań, Wielkopolskie

42 m2

Powierzchnia

60

Mieszkania

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję