Opis inwestycji

O inwestycji

Osiedle Magnolia, realizowana etapowo inwestycja budynków wielorodzinnych, jest ulokowana na południowym przedmieściu Olsztyna.

Lokalizacja

Osiedle jest położone przy ulicy Księdza Roberta Bilitewskiego w granicach osiedla Generałów, od centrum Olsztyna jest oddalone o około 6 kilometrów. Dobrze skomunikowaną z pozostałymi częściami miasta okolicę charakteryzuje zabudowa mieszkaniowa i otoczenie terenów zielonych, w pobliżu znajdują się obiekty infrastruktury miejskiej.

Okolica inwestycji

W pobliżu osiedla znajdują się dolina rzeki Łyny, liczne tereny leśne i ogrody, park Zacisze, jezioro Bartąg, salony kosmetyczne, prywatne poradnie lekarskie, apteki, kluby fitness, tereny sportowo-rekreacyjne, kościół, punkty gastronomiczne, przychodnia weterynaryjna, sklepy spożywcze Biedronka i Żabka (w promieniu ok. 750 metrów), Lewiatan i Lidl (ok. 1,5 kilometra), supermarket Intermarche i sklep Decathlon (2 kilometry), Galeria Warmińska (2,4 kilometra). O 600 metrów są oddalone przedszkola Puchatek i Patryk, o 1 kilometr ― przedszkole miejskie nr 5 i niepubliczne przedszkole Tempoo. W promieniu blisko 2 kilometrów położone są społeczna szkoła podstawowa nr 101 i szkoła podstawowa nr 34.

Architektura

Siedmiokondygnacyjne budynki wykonane w stylu nowoczesnym uzupełniono w skośne dachy pokryte blachą, wykończenia elewacji wykonane z tynków i cegły klinkierowej utrzymano w jasnej kolorystyce. Dodano przeszklone balustrady balkonowe.

Infrastruktura osiedla

Na terenie osiedla wykonano wewnętrzne zielone dziedzińce z elementami małej architektury i placami zabaw dla dzieci, chodniki, trawniki i drogi dojazdowe. Zaprojektowano naziemne i podziemne miejsca postojowe i komórki lokatorskie. Budynki wyposażono w windy. Inwestycję przystosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Komunikacja

Osiedle leży w pobliżu ulicy Biskupa Tadeusza Płoskiego będącej częścią drogi nr 598 oraz jej skrzyżowania z ulicą Biskupa Tomasza Wilczyńskiego. Inne arterie komunikacyjne położone w sąsiedztwie inwestycji to ulice Wincentego Witosa i Bartąska oraz zjazd na drogę ekspresową S16. Dojazd samochodem do centrum Olsztyna zajmuje blisko 13 minut. W odległości 600 metrów dostępne są przystanki autobusowe (linie nr 117, nr 126, nr 141, nr 201), przystanki tramwajowe są oddalone o 1 kilometr.

O mieszkaniach

Inwestycja składa się z mieszkań o powierzchni od 39 do 95 metrów kwadratowych. Są to kawalerki oraz mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe. Wyposażone są w drzwi antywłamaniowe oraz balkony. Deweloper oferuje usługi wykończeniowe pod klucz.

O deweloperze

Inwestycją opiekuje się firma Mak Dom Development działająca na rynku nieruchomości od 25 lat. Działa na terenie całej Polski ― w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Olsztynie, Rzeszowie, Lublinie oraz mniejszych miastach. Należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich i posiada liczne nagrody deweloperskie. Wśród realizacji Mak Dom na terenie północnej Polski ― Osiedle Oliwkowe, Śródmiejskie Ogrody, Warszewo Przylesie (Szczecin), Sady nad Łyną (Olsztyn).

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoWarmińsko-mazurskie
  • Metrażod 39 do 95 m2
  • PowiatOlsztyn
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćOlsztyn
  • Liczba mieszkań350
  • DzielnicaGenerałów
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaKsiędza Roberta Bilitewskiego

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 5
Liczba kondygnacji: 7
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne

Inwestycje w pobliżu

Osiedle Brylantowe Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

124 - 145 m2

Powierzchnia

22

Mieszkania

Apartamenty ROSA Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

81 - 82 m2

Powierzchnia

16

Mieszkania

Osiedle Zielona Górka Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

35 - 58 m2

Powierzchnia

52

Mieszkania

Osiedle Wilcza Olsztynek, Warmińsko-mazurskie

39 - 71 m2

Powierzchnia

350

Mieszkania

Osiedle Quatro Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

40 - 70 m2

Powierzchnia

600

Mieszkania

Kasprzaka Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

41 - 87 m2

Powierzchnia

126

Mieszkania

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję