Opis inwestycji

O inwestycji

Osiedle Magnolia, realizowana etapowo inwestycja budynków wielorodzinnych, jest ulokowana na południowym przedmieściu Olsztyna.

Lokalizacja

Osiedle jest położone przy ulicy Księdza Roberta Bilitewskiego w granicach osiedla Generałów, od centrum Olsztyna jest oddalone o około 6 kilometrów. Dobrze skomunikowaną z pozostałymi częściami miasta okolicę charakteryzuje zabudowa mieszkaniowa i otoczenie terenów zielonych, w pobliżu znajdują się obiekty infrastruktury miejskiej.

Okolica inwestycji

W pobliżu osiedla znajdują się dolina rzeki Łyny, liczne tereny leśne i ogrody, park Zacisze, jezioro Bartąg, salony kosmetyczne, prywatne poradnie lekarskie, apteki, kluby fitness, tereny sportowo-rekreacyjne, kościół, punkty gastronomiczne, przychodnia weterynaryjna, sklepy spożywcze Biedronka i Żabka (w promieniu ok. 750 metrów), Lewiatan i Lidl (ok. 1,5 kilometra), supermarket Intermarche i sklep Decathlon (2 kilometry), Galeria Warmińska (2,4 kilometra). O 600 metrów są oddalone przedszkola Puchatek i Patryk, o 1 kilometr ― przedszkole miejskie nr 5 i niepubliczne przedszkole Tempoo. W promieniu blisko 2 kilometrów położone są społeczna szkoła podstawowa nr 101 i szkoła podstawowa nr 34.

Architektura

Siedmiokondygnacyjne budynki wykonane w stylu nowoczesnym uzupełniono w skośne dachy pokryte blachą, wykończenia elewacji wykonane z tynków i cegły klinkierowej utrzymano w jasnej kolorystyce. Dodano przeszklone balustrady balkonowe.

Infrastruktura osiedla

Na terenie osiedla wykonano wewnętrzne zielone dziedzińce z elementami małej architektury i placami zabaw dla dzieci, chodniki, trawniki i drogi dojazdowe. Zaprojektowano naziemne i podziemne miejsca postojowe i komórki lokatorskie. Budynki wyposażono w windy. Inwestycję przystosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Komunikacja

Osiedle leży w pobliżu ulicy Biskupa Tadeusza Płoskiego będącej częścią drogi nr 598 oraz jej skrzyżowania z ulicą Biskupa Tomasza Wilczyńskiego. Inne arterie komunikacyjne położone w sąsiedztwie inwestycji to ulice Wincentego Witosa i Bartąska oraz zjazd na drogę ekspresową S16. Dojazd samochodem do centrum Olsztyna zajmuje blisko 13 minut. W odległości 600 metrów dostępne są przystanki autobusowe (linie nr 117, nr 126, nr 141, nr 201), przystanki tramwajowe są oddalone o 1 kilometr.

O mieszkaniach

Inwestycja składa się z mieszkań o powierzchni od 39 do 95 metrów kwadratowych. Są to kawalerki oraz mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe. Wyposażone są w drzwi antywłamaniowe oraz balkony. Deweloper oferuje usługi wykończeniowe pod klucz.

O deweloperze

Inwestycją opiekuje się firma Mak Dom Development działająca na rynku nieruchomości od 25 lat. Działa na terenie całej Polski ― w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Olsztynie, Rzeszowie, Lublinie oraz mniejszych miastach. Należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich i posiada liczne nagrody deweloperskie. Wśród realizacji Mak Dom na terenie północnej Polski ― Osiedle Oliwkowe, Śródmiejskie Ogrody, Warszewo Przylesie (Szczecin), Sady nad Łyną (Olsztyn).

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoWarmińsko-mazurskie
  • Metrażod 39 do 95 m2
  • PowiatOlsztyn
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćOlsztyn
  • Liczba mieszkań350
  • DzielnicaGenerałów
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaKsiędza Roberta Bilitewskiego

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 5
Liczba kondygnacji: 7
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne

Pozostałe inwestycje dewelopera

Nowy Sołacz Mak Dom Poznań, Wielkopolskie

42 m2

Powierzchnia

60

Mieszkania

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję