Opis inwestycji

O inwestycji

Kilkuetapowe kameralne osiedle bloków wielorodzinnych Golisza 6 jest usytuowane w północnej części Szczecina.

Lokalizacja

Osiedle leży przy ul. Maksymiliana Golisza 6 w obrębie osiedla administracyjnego Żelechowa. Odległość od ścisłego centrum Szczecina wynosi blisko 3,5 km. Lokalizacja osiedla daje możliwość szybkiego dojazdu do innych części miasta oraz wyjazd poza jego teren. Najbliższa okolica posiada charakter mieszkalny, jest dobrze zagospodarowana i cicha.

Okolica inwestycji

W sąsiedztwie osiedla są położone różnorodne punkty usługowe, warsztaty samochodowe i stacje paliw, bankomaty; tuż przy kompleksie leży park Orderu Uśmiechu. W okolicy są ulokowane sklep Żabka (170 m), supermarket Biedronka (500 m), sklepy Lidl, Pepco i Stokrotka (700 m), szkoła podstawowa nr 18 im. J. Bema (300 m), szkoła podstawowa im. Noblistów Polskich, przedszkole nr 5 (700 m), park, wybieg dla psów i skatepark przy stawie Brodowskim, tereny parku Brodowskiego (900 m), publiczne place zabaw i obiekty sportowe, sklepy przemysłowe, różnorodne lokale gastronomiczne, przychodnia weterynaryjna, apteki i poradnie lekarskie dla dzieci i dorosłych, agencje pocztowe. W odległości 1,4 km znajduje się centrum handlowe Stara Cegielnia.

Architektura

Minimalistyczne pięciopiętrowe bloki mieszkalne są wzniesione z prostej bryły i wykończone w odcieniu bieli, z dodaniem dekoracyjnych elementów o teksturze i kolorze drewna w partii okien. W budynkach zaprojektowano wysokie, architektoniczne wyodrębnione partery.

Infrastruktura osiedla

Na terenie osiedla zagospodarowano strefy wypoczynku dla mieszkańców z licznymi ławkami, różnorodną zielenią, strefą sportową ze stołami do ping-ponga i gry w szachy czy piłkarzyki oraz placem zabaw dla dzieci. Założono sieć ciągów pieszo-jezdnych, naziemną strefę parkingową na ok. 30 stanowisk, zaprojektowano podziemne hale garażowe na ponad 180 miejsc. Inwestycja jest zaadaptowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na parterach budynków są położone lokale handlowo-usługowe. W budynkach zamontowano windy i wyodrębniono komórki lokatorskie.

Komunikacja

Dojazd rowerem do centrum Szczecina zajmuje do 15 minut. W promieniu 250 m są położone liczne przystanki lokalnych autobusów. Wśród kluczowych arterii drogowych dostępnych w okolicy są ulice Przyjaciół Żołnierza, Obotrycka, Emilii Sczanieckiej, Księcia Warcisława I.

O mieszkaniach

Zaprojektowane w inwestycji mieszkania posiadają powierzchnię od 32 do 67 mkw. i składają się z dwóch, trzech lub czterech pokoi. W postaci powierzchni dodatkowej przewidziano balkony i loggie. Dostępne są pakiety usług wykończeniowych pod klucz.

O deweloperze

Grupa deweloperska MakDom działa na polskim rynku od 1992 roku. Wznosi inwestycje mieszkaniowe w różnych miejscowościach Polski – w Warszawie i okolicach, Krakowie, Rzeszowie, Zakopanem, Lublinie, Poznaniu, Szczecinie i in.. Jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Niektóre z dotychczasowych realizacji firmy położonych w Szczecinie i okolicach to Osiedle Warszewo Przylesie, Osiedle Oliwkowe, Śródmiejskie Ogrody, Osiedle Pelikana

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoZachodniopomorskie
  • Metrażod 32 do 67 m2
  • PowiatSzczecin
  • Termin oddaniaIV kw. 2022
  • MiejscowośćSzczecin
  • Liczba mieszkań203
  • DzielnicaŻelechowa
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaMaksymiliana Golisza 6

Pozostałe inwestycje dewelopera

Nowy Sołacz Mak Dom Poznań, Wielkopolskie

42 m2

Powierzchnia

60

Mieszkania

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję