Nowe Sokolniki

Deweloper: Mak Dom

Opis inwestycji

O inwestycji

Nowe Sokolniki to nowoczesne osiedle wielorodzinnych budynków mieszkalnych, realizowane etapowo w centrum Lublina.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się przy ulicy Nowy Świat, w obrębie lubelskiej dzielnicy Dziesiąta. Lokalizacja charakteryzuje się rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową, dostępem do terenów zielonych i rekreacyjnych.

Okolica inwestycji

Położenie inwestycji Nowe Sokolniki oferuje dostęp do miejsc rozrywki, turystycznych atrakcji, a także usług zlokalizowanych w centrum miasta. W pobliżu dostępne są punktu usługowe, sklepy spożywcze (Stokrotka, Żabka, MiniMarket, Zajączek), supermarket Lidl, restauracje, sklep z zabawkami, stacja paliw, kościół, apteki, placówki medyczne. Placówka pocztowa oddalona jest o 1100 m. Centrum handlowe Galeria Wolska znajduje się w odległości 1900 m, Park Lotnicza – 2250 m, Centrum Handlowe Gala – 2400 m. Tuż przy osiedlu znajdują się Zespół Szkół nr 3 i Przedszkole nr 22, Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego jest zlokalizowana w odległości 800 m, Szkoła języka Angielskiego „Early Stage” i Przedszkole nr 3 – 1300 m, Żłobek nr 6 – 1500 m. Stadion piłkarski „Arena Lublin” oddalony jest o 2700 m, Kompleks basenów „Aqua Lublin” – 2800 m. Do Ogrodu Papieskiego – 1500 m, Parku Bronowice i Parku Ludowego – 1900 m, Zamku Lubelskiego – 3200 m.

Architektura

Nowe Sokolniki to kompleks kameralnych budynków mieszkalnych o zróżnicowanej wysokości od 4 do 5 pięter. Osiedle tworzy spójną i nowoczesną architekturę. Elewację utrzymano w jasnych odcieniach, dodano szare elementy kolorystyczne.

Infrastruktura osiedla

Inwestycja jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Wokół budynków założono chodniki i zadbane trawniki. W budynkach zainstalowano cichobieżne windy, zaprojektowano komórki lokatorskie, boksy rowerowe, miejsca postojowe naziemne i w parkingach podziemnych. Do dyspozycji mieszkańców są patio z placem zabaw w centralnej części, wyposażonym w huśtawki, karuzele, piaskownice i tablice do rysowania.

Komunikacja

Położenie w centrum miasta zapewnia doskonałą komunikację z innymi dzielnicami Lublina. Droga wojewódzka nr 835 (DW835) przebiega w odległości 650 m od osiedla. Dworzec Główny jest oddalony o 1600 m. Do Starego Miasta można dostać się samochodem w 8 minut przez al. Unii Lubelskiej i trasę DW835. Położenie inwestycji pozwala na wygodne podróżowanie rowerem, w pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe i stacja Roweru Miejskiego (650 m).

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowano kawalerki, dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania o powierzchni od 29 do około 86 metrów kwadratowych. Lokale wyposażone są w domofony, posiadają duże balkony, przestronne tarasy lub ogrodzone zielone ogródki o powierzchni do 90 m2 na parterach. Deweloper oferuje możliwość wykończenia mieszkań pod klucz.

O deweloperze

Inwestycja Nowe Sokolniki to projekt dewelopera Mak Dom. Firma prowadzi działalność od 20 lat, była wielokrotnie nagradzana wyróżnieniami branżowymi i ministerialnymi, jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Mak Dom oferuje mieszkania i domy w Lublinie, Warszawie, Szczecinie, Olsztynie, Rzeszowie, Poznaniu, Krakowie oraz innych miastach Polski. Wśród zrealizowanych przez firmę inwestycji mieszkaniowych w Lublinie są między innymi osiedla Słoneczne Ogrody, Słoneczna Dąbrowa, Osiedle Polesie.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoLubelskie
  • Metrażod 29 do 86 m2
  • PowiatLublin
  • Termin oddaniaII kw. 2022
  • MiejscowośćLublin
  • Liczba mieszkań850
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaNowy Świat

Pozostałe inwestycje dewelopera

Nowy Sołacz Mak Dom Poznań, Wielkopolskie

42 m2

Powierzchnia

60

Mieszkania

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję