Opis inwestycji

Nasza nowa inwestycja w I etapie składa się z 4 budynków mieszkalnych dwulokalowych (8 lokali) budowanych według projektu indywidualnego,  zlokalizowanych w zielonej i spokojnej części Łomianek Dolnych. Każdy lokal posiada ogród oraz dwa miejsca postojowe, zapewniając poczucie swobody oraz komfortu. Zakończenie etapu I inwestycji planowane jest na koniec roku 2022.

Osiedle „Zaciszna Polana” zlokalizowane jest w Łomiankach Dolnych przy ul. Brzegowej, około 130 metrów od ul. Armii Poznań, w otoczeniu licznych łąk oraz zabudowy jednorodzinnej. W promieniu 2000 metrów znajdują się liczne sklepy, usługi (przy ul. Warszawskiej oraz ul. Rolniczej),  stadnina koni, liczne tereny spacerowe oraz przystanek komunikacji miejskiej (przy ul. Rolniczej oraz ul. Ogrodowej), z autobusami jeżdżącym do przystanku Metra Młociny.

Etap I inwestycyj składać się będzie z 4 budynków mieszkalnych jednorodzinnych - dwulokalowych, łącznie 8 lokali (4 lokale dwukondygnacyjne oraz 4 lokale jednokondygnacyjne), o metrażu od 72,5 m2 do 85,3 m2. Każdy lokal posiada własną część ogrodową od ok. 140 do 165 m2. Dodatkowo każdy lokal posiada  dostęp do wody z sieci miejskiej, gazu,  prądu oraz światłowodu. Budynki posiadają własne zbiorniki asenizacyjne. 

To wszystko powoduje, że jest to idealne położenie dla Państwa nowego lokalu. Różnorodna forma zabudowy lokali pozwala na optymalny wybór nowego miejsca zamieszkania, dopasowany do własnych potrzeb. Duże powierzchnie przeszklone zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrza i piękne widoki na otaczające osiedle liczne łąki i drzewa.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoMazowieckie
  • Metrażod 72 do 85 m2
  • Powiatwarszawski zachodni
  • Termin oddaniaIV kw. 2022
  • MiejscowośćŁomianki Dolne
  • Liczba mieszkań8
  • Rodzaj ofertyDom
  • UlicaBrzegowa

Szczegóły inwestycji

Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję