Nieruchomości Podlaskie białostocki Choroszcz Osiedle Jabłoniowa Aleja

Osiedle Jabłoniowa Aleja

Deweloper: Polskie Domy Drewniane

Opis inwestycji

Wymarzona lokalizacja dla aktywnych zawodowo. Doskonały balans, między dobrą komunikacją z dużymi ośrodkami miejskimi, a ciszą z dala od miejskiego gwaru.

Inwestycja w Choroszczy „Osiedle Jabłoniowa Aleja” to kameralny zespół budynków, który stanowi atrakcyjną lokalizację dla osób aktywnych zawodowo, ceniących spokój, żyjących w harmonii z naturą. Osiedle jest dobrze skomunikowane z Białymstokiem i innymi większymi ośrodkami miejskimi, a jego położenie pozwala mieszkańcom na odpoczynek z dala od miejskiego gwaru.
10 energooszczędnych i ekologicznych domów dwulokalowych wykonanych z najwyższej jakości materiałów będą gotowe do zamieszkania jeszcze w tym roku!
Każdy z domów posiada miejsce postojowe, własny ogród, zbiorniki na wodę opadową do podlewania roślinności oraz jest przystosowany pod montaż paneli fotowoltaicznych.

„Osiedle Jabłoniowa Aleja” łączy ze sobą otaczającą przyrodę z nowoczesnością, dzięki czemu umożliwia mieszkańcom prowadzenie aktywnego i zdrowego stylu życia w zgodzie z naturą.  Ogrody znajdujące się przy każdym z domów stanowią prywatną strefę relaksu, a zielona okolica pozwala na chwile wytchnienia po ciężkim dniu w pracy z dala od zgiełku miasta.
Wszystkie lokale są wyposażone w piece gazowe oraz rekuperatory (wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła). Dzięki rekuperacji i najnowszej technologii budownictwa opłaty za utrzymanie domu będą minimalne! Dodatkowo każdy z domów ma duże, ponad 15 m2 poddasze.
Domy zaprojektowane są zgodnie z wymogami Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, które zaczęły obowiązywać z początkiem 2021 roku. Zastosowanie takich rozwiązań daje gwarancję, że przyszli mieszkańcy będą żyć w zdrowych, bezpiecznych i trwałych budynkach na miarę XXI wieku.

 

Rachunki niższe o 30%

Roczne koszty ogrzewania standardowego domu o wielkości 177 m2 to ok. 2828 zł. Natomiast koszty ogrzewania naszego domu o takiej samej powierzchni to rocznie ok. 2131 zł.
To o niemal 700 zł mniej!*

Możesz z nami zaoszczędzić aż 30% kosztów ogrzewania w ciągu roku. To również ograniczenie wpływu na środowisko poprzez mniejsze wykorzystywanie naturalnych zasobów ziemi i mniej ciepła uwalnianego niepotrzebnie do atmosfery.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoPodlaskie
  • Metrażod 116 m2
  • Powiatbiałostocki
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćChoroszcza
  • Liczba mieszkań0
  • Rodzaj ofertyDom
  • UlicaRyback
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję