Bliskie Piaseczno

Deweloper: Ghelamco

Opis inwestycji

Bliskie Piaseczno budowane przez uznaną belgijską firmę deweloperską Ghelamco to jedyne w swoim rodzaju osiedle, stanowiące nową jakość w architekturze miasta. W jednym miejscu łączy funkcje mieszkaniowe, wypoczynkowe i usługowo-handlowe. Na kompleks składają się dwa budynki z otwartymi, zielonymi dziedzińcami wypoczynkowymi.

Oferujemy nowe mieszkania na sprzedaż (rynek pierwotny), które znajdują się na nowoczesnym osiedlu w dogodnej lokalizacji. Po powrocie z pracy wszystko będziesz miał/a pod ręką! Nasze nowe osiedle znajduje się w pobliżu sklepów oraz punktów zaspokajających codzienne potrzeby mieszkańców.

Proponowane przez nas mieszkania deweloperskie są przestronne i jasne – by ich lokatorzy czuli się w swoim domu dobrze. Zadbaliśmy, by w naszej ofercie znalazły się mieszkania od dewelopera o różnych: liczbie pokoi oraz powierzchni. Naszym celem było wpasować się w potrzeby odmiennych ludzi – singli i jednocześnie rodzin z dziećmi. Możemy zaproponować mieszkania 2-, 3- lub 4-pokojowe, których powierzchnia wynosi od 36 do 72 metrów kwadratowych. Wybierając mieszkanie dla siebie, pozostawiamy Ci także decyzję o tym, czy mieszkanie ma być wyposażone w balkon, loggię czy taras.

Nasze nowe mieszkania na sprzedaż wzbudziły Twoje zainteresowanie? Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem – możesz wypełnić formularz dostępny w zakładce Kontakt, a któryś z naszych pracowników skontaktuje się z Tobą i udzieli odpowiedzi na Twoje pytania.

W zakładce Inwestor znajdziesz więcej informacji o GHELAMCO oraz poznasz inne nowe inwestycje mieszkaniowe.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoMazowieckie
  • Metrażod 36 do 72 m2
  • Powiatpiaseczyński
  • Termin oddaniaII kw. 2023
  • MiejscowośćPiaseczno
  • Liczba mieszkań156
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaTukanów

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 2
Liczba kondygnacji: 4
Liczba apartamentów: 156
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję