Opis inwestycji

Pawie Ogrody to nowa inwestycja premium położona na skraju Parku Potulickich w Pruszkowie. To 95 apartamentów o wysokim standardzie w budynku zbudowanym z zastosowaniem nieszablonowych rozwiązań. Naszym zamysłem jest dom-ogród, który łączy ludzi wymagających i nietuzinkowych.

Mieszkańcy, patrząc przez okno, widzieć będą unikalny, zabytkowy Park Potulickich, a ich dom będzie jego integralną częścią. Ponad 23 hektary zieleni znajdują się na wyciągnięcie ręki – Park zaczyna się tam, gdzie kończą się granice Pawich Ogrodów.

Pomimo bliskości zieleni, inwestycja mieści się w centrum Pruszkowa, otoczona restauracjami, kawiarniami i usługami. W okolicy znajdują się szkoły i przedszkola. Dojazd do centrum Warszawy zajmuje 20 minut. Ty decydujesz czy koleją WKD, SKM, Alejami Jerozolimskimi, czy autostradą A2.

W ręce mieszkańców oddajemy prywatny ogród, który w harmonii łączyć będzie się z Parkiem. Ogród, który służyć będzie jako miejsce do spędzania czasu na wyłączność mieszkańców Pawich Ogrodów, oraz ich najbliższych.

Dbamy o zrównoważony rozwój, wobec czego Pawie Ogrody to inwestycja ekologiczna. Budynek zaopatrzony będzie w panele fotowoltaiczne, generujące energię dla części wspólnych. Z kolei system zagospodarowania wody deszczowej odpowiedzialny będzie za podlewanie ogrodu i zieleni, oraz do zaopatrywania toalet wewnątrz budynku.

W ręce mieszkańców oddajemy różnorodne lokale o powierzchniach dostosowanych do każdej potrzeby – zaczynając od kawalerek, na dwupoziomowych apartamentach kończąc. Każde mieszkanie posiada swój balkon, loggie,lub obszerny taras.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoMazowieckie
  • Metrażod 27 do 156 m2
  • Powiatpruszkowski
  • Termin oddaniaIV kw. 2022
  • MiejscowośćPruszków
  • Liczba mieszkań95
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaPawia

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 1
Liczba kondygnacji: 6
Liczba apartamentów: 95
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski

Inwestycje w pobliżu

BLANCO Pruszków, Mazowieckie

37 - 87 m2

Powierzchnia

300

Mieszkania

Corner Park Pruszków, Mazowieckie

28 - 89 m2

Powierzchnia

106

Mieszkania

Zarzecze Pruszków Pruszków, Mazowieckie

37 - 72 m2

Powierzchnia

72

Mieszkania

Osiedle Ołówkowa Pruszków, Mazowieckie

23 - 175 m2

Powierzchnia

104

Mieszkania

Gomulińskiego 6 Pruszków, Mazowieckie

195 m2

Powierzchnia

4

Mieszkania

Daszyńskiego 32 Pruszków, Mazowieckie

36 - 101 m2

Powierzchnia

16

Mieszkania

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję