Mozaika

Deweloper: Gemma Inwestycje
od 3.916 zł/m2

Opis inwestycji

W ramach czwartego już etapu inwestycji Mozaika oferujemy wygodne domy o niebanalnej aranżacji na terenie gminy Lesznowola. Naszą inwestycję wyróżnia dbałość o detale oraz walory estetyczne. Każdy z naszych podwarszawskich domów posiada funkcjonalny i przestronny układ tak aby spełnić oczekiwania większości rodzin. Domy o metrażach 50 -150 m2 posiadają także poddasze do własnej aranżacji. Do tego na szczególną uwagę zasługują okrągłe okna w kuchniach i łazienkach oraz ogrody - strefa indywidualnego, zielonego komfortu. Ostatnie wydarzenia związane z pandemią jeszcze bardziej spotęgowały pragnienia posiadania własnego ogrodu. My te pragnienia jak najbardziej rozumiemy i staramy się, żeby nasze projekty domów w Lesznowoli jak najbardziej były do nich dostosowane.

Rozpoczęcie budowy: III kw. 2021 r.

Zakończenie prac budowlanych: I kw. 2023 r.

Domy na naszym osiedlu mieszkaniowym w Lesznowoli są energooszczędne i funkcjonalne. Tworzymy je w oparciu o najnowsze projekty, rozwiązania i technologie budowlane - instalujemy odnawialne źródła energii. Wyróżnia Nas kompleksowość: przeprowadzamy zmiany lokatorskie, obsługujemy kredyty, wykańczamy pod klucz. Jakość zarówno w wykonaniu inwestycji jak i w obsłudze Klientów jest dla Nas najwyższą wartością!

 

Zabudowa

Wnętrza naszych projektów charakteryzuje integracja strefy dziennej i redukcja powierzchni komunikacyjnej – jednym słowem czytelny układ pomieszczeń! Dolna kondygnacja w każdym z domów zawiera pokój dzienny z bezpośrednim wyjściem na taras z ogrodem od  75 m2 do nawet 230 m2 i otwartą kuchnią. Ogród znacznie zwiększa powierzchnię użytkową mieszkania na obrzeżach Ursynowa. Szczególnie w słoneczne dni, gdy chcemy spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu. Wielkoformatowe okna, w tym również narożne, które często wykorzystujemy, doskonale doświetlają pomieszczenia i odsłaniają widok na otaczającą roślinność. W takim miejscu naprawdę chce się mieszkać! Nasze domy pod Warszawą posiadają poddasze, które umożliwia usytuowanie na piętrze przytulnych sypialni – aby zapewnić maksimum prywatności. Właściwy dobór kąta nachylenia dachu powoduje, że skosy nie utrudniają użytkowania, a przestrzeń na tej kondygnacji jest wygodna i w pełni funkcjonalna. Mieszkania w Lesznowoli z poddaszem użytkowym można dowolnie zaaranżować oraz sprawnie przeprowadzić zmiany aranżacyjne poprzez zlecenie deweloperowi ich wykonania na etapie realizacji przedsięwzięcia. Każdy z domów ma zapewniony dostęp do własnych garaży lub miejsc parkingowych.

LOKALIZACJA

Inwestycja realizowana jest na obrzeżach Warszawa - Ursynów, w odległości 2,5 km od ulicy Puławskiej, na terenie gminy Lesznowola. Niewątpliwy atut to bliskość stacji kolejowej PKO JEZIORKI i PKP NOWA IWICZNA - pieszo tylko 16 minut od wyjścia z budynku. Na rogu inwestycji przewidujemy lokale usługowe – pieszo tylko 5 minut!

Dojazd do centrum Warszawy zajmuje 25 minut - od trasy Krakowskiej przez Magdalenkę. Niedaleko realizowana jest obecnie budowa trasy N-S, która będzie niewątpliwie kluczowa w infrastrukturze drogowej na tym obszarze. Dostępna jest również komunikacja miejska w postaci kolei, którą szybko dojedziemy do Warszawy lub Piaseczna. W bliskiej okolicy znajduje się bardzo bogato rozbudowana infrastruktura handlowa (Centrum Janki, Auchan, Leroy Merlin, Mysiadło), a także doskonale rozwijające się placówki edukacyjne na terenie gminy (rozbudowy szkół w Mysiadle, Zamieniu). Niewątpliwe stanowi to ogromny atut w położeniu całej inwestycji domów na obrzeżach Ursynowa. 

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 3.916 zł
  • WojewództwoMazowieckie
  • Metrażod 75 do 145 m2
  • Powiatpiaseczyński
  • Termin oddaniaI kw. 2023
  • MiejscowośćZgorzała
  • Liczba mieszkań39
  • Rodzaj ofertyDom
  • UlicaJemiołuszki

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 2
Liczba apartamentów: 39
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję