Opis inwestycji

Nowoczesna, elegancka, z udogodnieniami – tak można określić nową inwestycję Port Deco zlokalizowaną w Gdyni-Oksywiu przy ul. Benisławskiego (na granicy z Obłużem). To doskonały wybór dla osób, które chcą cieszyć się życiem w dużym mieście przy jednoczesnym sąsiedztwie licznych terenów zielonych i morza. Inwestycja składa się z 60 mieszkań o powierzchni od 36,97 m² do 110,60 m². Łącznie budynek będzie miał 11 pięter – każde z widokiem na port. Położenie oferuje atrakcyjne tereny krajobrazowe, na których znajdują się piaszczyste plaże oraz gdyńskie klify. Osoby prowadzące aktywny tryb życia docenią liczne tereny zielone, ścieżki rowerowe czy pobliską szkołę pływania.

Port Deco położone jest w świetnej lokalizacji – 8 minut do centrum Gdyni i 3 minuty do Estakady Eugeniusza Kwiatkowskiego, łączącej się z Obwodnicą Trójmiasta. Dojście do najbliższego supermarketu zajmuje zaledwie 5 minut, co ułatwi codzienne zakupy. W odległości 400 m zlokalizowany jest przystanek (Benisławskiego 02), dzięki czemu możemy szybko dojechać do centrum. Osoby spragnione wyjątkowych atrakcji mogą szybko dojechać na piękny Bulwar Oksywski i piaszczystą plażę oksywską. Widoki na szumiące morze i oksywski klif zapierają dech w piersiach. Warto również wspomnieć o znajdującej się w pobliżu zabytkowej torpedowni, którą można podziwiać z plaży na Babich Dołach.
Oksywie i Obłuże należą do najliczniej zamieszkiwanych dzielnic w Gdyni. W związku z tym infrastruktura handlowo-usługowa jest bardzo rozbudowana. W okolicy znajdują się sklepy spożywcze, restauracje, stacje paliw oraz lokale handlowo-usługowe. Rodziców zainteresuje bliskie położenie Szkoły Podstawowej nr 6 oraz wiele placów zabaw. Te wszystkie zalety czynią Port Deco inwestycją marzeń.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoPomorskie
  • Metrażod 37 do 110 m2
  • PowiatGdynia
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćGdynia
  • Liczba mieszkań60
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaBenisławskiego

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 1
Liczba kondygnacji: 12
Liczba apartamentów: 60
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję