City Park Żory

Deweloper: Hadex Development Sp z o.o
od 4.500 zł/m2

Opis inwestycji

Pierwsze w Żorach Smart Osiedle - przyszłość czy już teraźniejszość?

City Park Żory to nowy, prestiżowy kompleks mieszkaniowo-usługowy zlokalizowany w samym centrum Żor przy Al. Wojska Polskiego (tuż przy Rondzie Węgierskim z zegarem).

Niepowtarzalna architektura, nowoczesne bryły budynków, jasna kolorystyka sprawiają, że mieszkańcy Żor zyskają eleganckie miejsce do życia.  Mieszkania w City Park Żory stanowią także atrakcyjną propozycję dla osób, które poszukują wygodnego lokum w dobrej cenie, z szybkim dojazdem do największych miast Górnego Śląska.

Inwestycja obejmuje budowę czterech segmentów  o zróżnicowanej wysokości od 3 do 6 kondygnacji naziemnych i jednej podziemnej. Powierzchnie mieszkań wynoszą od 26,22 m2- 144,23 m2. Kondygnacja podziemna przeznaczona została na miejsca postojowe i komórki lokatorskie. Na parterze zlokalizowano lokale usługowe oraz część miejsc postojowych.  Natomiast kondygnacje od 2 do 6 obejmować  będą mieszkania i apartamenty z tarasami.

Nieprzeciętna architektura nie tylko przyciąga wzrok, ale przede wszystkim zapewnia komfortowe rozwiązania aranżacyjne. Architekt Wojciech Wojciechowski, ceniony w środowisku projektant z Katowic, tworząc koncepcję budynków szczególny nacisk kładł na wygodę mieszkańców. Stąd mieszkania i apartamenty są nowocześnie zaprojektowane z kuchnią otwartą na salon oraz mają bardzo funkcjonalny układ ścian. Wszystkie mieszkania posiadają balkon bądź taras z pięknym widokiem na miasto.

Dla zwiększenia komfortu mieszkańców oprócz parkingów podziemnych i komórek lokatorskich, zaprojektowano udogodnienia w postaci cichobieżnych wind, wideofonów oraz nowoczesnych instalacji teletechnicznych.  Prócz ergonomicznej zabudowy mieszkaniowej zaplanowaliśmy również nowoczesne rozwiązania systemowe. System inteligentny daje możliwość oszczędności energii elektrycznej i obniżenia kosztów ogrzewania mieszkania, a z poziomu użytkownika smart apartament podwyższy jakość życia i z pewnością ułatwi codzienne funkcjonowanie. Oprócz tego każde mieszkanie w standardzie posiada pakiet antysmogowy zapewniający czyste powietrze bez zanieczyszczeń. Dodatkowo wokół budynków znajdować się będą bezpłatne miejsca postojowe.

W standardzie apartamenty będą przygotowane pod bezprzewodową instalację, dając możliwości m.in.:

 • sterowania różnymi elementami wyposażenia z poziomu jednej aplikacji smartfona,
 • zdalne sterowanie oświetleniem, roletami, ogrzewaniem,
 • informowanie o wycieku wody czy nieproszonych gościach,
 • zmniejszenia temperatury panującej w apartamencie, a krótko przed powrotem pierwszych domowników powrócić do temperatury wyjściowej.

City Park Żory to przedsięwzięcie realizowane przez lokalnego dewelopera, firmę Hadex development z Jastrzębia-Zdroju. Dziesięcioletnie doświadczenie w branży deweloperskiej oraz trzydziestoletnie działalność w branży budowlanej pozwoliło na wypracowanie solidnych rozwiązań. Postęp naukowo-techniczny z każdym dniem coraz bardziej przenika do naszej codzienności i idąc za modą na inteligentne osiedla, których stale przybywa w większych miastach nawiązaliśmy współpracę z lokalnym producentem systemu LEKOM i jako prekursorzy budujemy je dla Państwa w centrum Żor.

Inwestycja ma szansę zostać jedną z piękniejszych wizytówek miasta, stąd zakup tutaj mieszkania to najlepszy wybór!

Najważniejsze informacje

 • Cena za m2od 4.500 zł
 • WojewództwoŚląskie
 • Metrażod 19 do 103 m2
 • PowiatŻory
 • Termin oddaniaOddane do użytkowania
 • MiejscowośćŻory
 • Liczba mieszkań77
 • DzielnicaŚródmieście
 • Rodzaj ofertyMieszkanie
 • UlicaAl. Wojska Polskiego 4B

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 2
Liczba kondygnacji: 3-6
Liczba apartamentów: 77
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję