Osiedle Magenta

Deweloper: NAMI Development
od 8.013 zł/m2

Opis inwestycji

Osiedle Magenta w pierwszym etapie składa się z trzech ciągów domów w zabudowie szeregowej, oferujących łącznie 11 mieszkań o powierzchni 56,04m2 z ogródkiem oraz 11 apartamentów na pierwszej kondygnacji o powierzchni 80,19m2 (z dostępem do poddasza nieużytkowego).
Do każdego mieszkania przynależą dwa miejsca parkingowe.

 

Drugi etap Osiedla Magenta, to 16 domów w zabudowie szeregowej połączonych w ciągi czterech domów, w sumie 32 mieszkania. Parter, to 16 mieszkań o powierzchni 54,4m2; pierwsze piętro - 16 mieszkań o powierzchni 56,4m2. Do każdego mieszkania na parterze przynależy ogródek, a mieszkania na piętrze mają duże tarasy. 

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

Zakup i urządzenie własnego mieszkania czy domu to wyjątkowa chwila i w NAMI Development doskonale o tym wiemy. Wiemy także, że marzenia o wyglądzie i aranżacji a także oczekiwania z tym związane, rozbijają się o przyziemność związaną z wykańczaniem wnętrz, związaną z brakiem czasu, wiedzy, poszukiwaniem i nadzorowaniem podwykonawców. Współpracujemy z Decoroom, pracownią architektury wnętrz obecną na rynku od 2009 roku. Razem z naszym partnerem proponujemy kompleksowy pakiet wykończenia wnętrza Państwa nieruchomości, od projektu do gotowego do zamieszkania lokalu.

Lokalizacja

Osiedle Magenta, nasz najnowszy projekt, zlokalizowane jest przy ul. Rubinowej w Ożarowie Mazowieckim.
Inwestycja powstaje na osiedlu o charakterze podmiejskim, w otoczeniu nowych domów jednorodzinnych oraz nowoczesnych domów szeregowych, z dala od typowo miejskiej zabudowy i hałasu centrum miasta.

O nas

NAMI Development to butikowa firma deweloperska, działająca w dwóch segmentach: magazynowym oraz mieszkaniowym. W ramach segmentu magazynowego budujemy w Warszawie i najbliższej okolicy obiekty skierowane do małych i średnich firm.

W segmencie mieszkaniowym specjalizujemy się w realizowaniu wysokiej jakości, kameralnych osiedli w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. W najbliższym czasie planujemy poszerzenie działalności o zabudowę wielorodzinną.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 8.013 zł
  • WojewództwoMazowieckie
  • Metrażod 55 do 125 m2
  • Powiatwarszawski zachodni
  • Termin oddaniaIII kw. 2023
  • MiejscowośćOżarów Mazowiecki
  • Liczba mieszkań54
  • Rodzaj ofertyDom
  • UlicaRubinowa

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 7
Liczba kondygnacji: 2
Liczba apartamentów: 54
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję