Osiedle Debiut

Deweloper: Inpro
od 7.300 zł/m2

Opis inwestycji

Debiut IV to kameralna inwestycja, która powstaje przy ul. Ignacego Domeyki w Pruszczu Gdańskim. Osiedle stanowi idealne miejsce dla osób poszukujących mieszkania w otoczeniu malowniczych terenów zielonych, a jednocześnie z łatwym dostępem do bogatej w atrakcje aglomeracji.

W ramach osiedla Debiut IV powstaną 2 nowoczesne budynki z windami. Właściciele lokali położonych na parterze będą mogli cieszyć się dużymi przydomowymi ogródkami, a mieszkania na wyższych kondygnacjach będą posiadały balkony lub loggie. Niezwykłego uroku nada kompleksowi zlokalizowany w jego najbliższym sąsiedztwie zbiornik wodny, który stwarza idealną przestrzeń do codziennej rekreacji oraz wypoczynku w gronie rodziny i przyjaciół.

Pruszcz Gdański, na którego terenie powstaje inwestycja Debiut IV, to niezwykle perspektywiczna miejscowość położona zaledwie 10 km od centrum Gdańska. Obszar ten jest doskonale skomunikowany z całym Trójmiastem. Na terenie miasta funkcjonują żłobki, przedszkola, szkółki sportowe, baseny, kina, a w okresie zimowym także lodowisko. W mieście rozwija się też wiele prestiżowych firm.

 • od 7 100cena netto/m²
 • 33 Liczba mieszkań w ofercie
 • 43-70 Powierzchnia mieszkań w m²

 

 • Kameralnie i komfortowo

W ramach inwestycji powstaną jedynie 2 budynki obejmujące w sumie 62 mieszkania. Lokale te będą liczyły od 1 do 3 pokoi, a ich powierzchnie mierzyć będą od 28 do 72 mkw. Przy budowie osiedla zostaną wykorzystane najwyższej jakości materiały, a dzięki szczególnej dbałości o najmniejsze detale Debiut IV stanie się komfortowym miejscem do zamieszkania nawet dla najbardziej wymagających osób.

 

 • Dla wygody mieszkańców

Budynki na poziomie -1 połączone będą podziemną halą garażową, która pomieści 57 samochodów. Na zewnątrz powstanie naziemny parking, obejmujący: 26 miejsc postojowych9 ogólnodostępnych oraz jedno dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie budynki zostaną wyposażone w nowoczesne windy. Dodatkowy komfort zapewnią boksy służące do przechowywania rzeczy,  pomieszczenia na jednoślady oraz wózkarnie. Na terenie osiedla pojawią się także stojaki na rowery oraz elementy małej architektury w postaci ławek przeznaczonych do wypoczynku mieszkańców.

 

 • Wypoczynek i rekreacja

W sąsiedztwie osiedla Debiut IV znajduje się zagospodarowany zbiornik wodny, który będzie można podziwiać bezpośrednio z okien inwestycji. Jego otoczenie stanowi idealną przestrzeń do wypoczynku, np. jako miejsce do rodzinnych pikników lub wieczornych spacerów. Obszar ten stwarza też świetne warunki do codziennej rekreacji na świeżym powietrzu.

 

 • Spokój i bezpieczeństwo

Mieszkańcy osiedla Debiut IV będą mogli czuć się bezpiecznie, dzięki nowoczesnemu i jednocześnie niedrogiemu w utrzymaniu systemowi monitoringu zamontowanemu na terenie osiedla. We wszystkich mieszkaniach zainstalowane zostaną domofony, z możliwością podłączenia trybu video. Wjazd na teren osiedla kontrolowany będzie przez szlaban wjazdowy sterowany za pomocą pilota.

 

 • Gwarancja funkcjonalności

Debiut IV to gwarancja przytulności i kameralności. Kompleks będzie składał się jedynie z dwóch trzypiętrowych budynków. Funkcjonalne rozkłady poszczególnych pomieszczeń sprawią, że nabywcy będą mogli w szybki i komfortowy sposób urządzić swoją wymarzoną przestrzeń.

 

 • Nie zapłacisz za metry pod ściankami działowymi

Powierzchnia pod ściankami działowymi nie jest wliczana do metrażu mieszkania. Z INPRO płacisz za realnie wykorzystywaną powierzchnię i oszczędzacz znaczną kwotę przy zakupie mieszkania.

 

 • Dodatkowa przestrzeń

Lokale powstające w ramach inwestycji zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić przyszłym mieszkańcom jak największy dostęp do światła dziennego. Do mieszkań zaplanowano szerokie i słoneczne balkony oraz loggie,  gwarantujące piękny widok na okolicę, m.in. na malownicze oczko wodne. Ponadto właściciele lokali położonych na parterze będą mogli cieszyć się dużymi przydomowymi ogródkami, których powierzchnie sięgną nawet 142 mkw.

 

 • Tereny sportowo-rekreacyjne

Mieszkańcy Debiut IV będą mogli korzystać ze strefy rekreacyjnej nowego osiedla, które powstanie na Rotmance, w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji. Przyszli właściciele mieszkań nabędą prawo do korzystania z bogatej infrastruktury, obejmującej wielofunkcyjne boisko, duży plac zabaw, siłownię zewnętrzną oraz część rekreacyjną.

 

 • Wsparcie lokalnej społeczności

Rozwój lokalnej społeczności jest dla INPRO S.A. niezwykle ważny, dlatego od lat firma wspiera działania miejscowej szkółki piłkarskiej Escola Futbolu Pruszcz Gdański, pełniąc funkcję sponsora głównego.

Najważniejsze informacje

 • Cena za m2od 7.300 zł
 • WojewództwoPomorskie
 • Metrażod 28 do 111 m2
 • Powiatgdański
 • Termin oddaniaIII kw. 2022
 • MiejscowośćPruszcz Gdański
 • Liczba mieszkań349
 • Rodzaj ofertyMieszkanie
 • UlicaDybowskiego 1-21

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 13
Liczba kondygnacji: 4
Liczba apartamentów: 349
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne

Inwestycje w pobliżu

Osiedle Brawo Pruszcz Gdański, Pomorskie

38 - 125 m2

Powierzchnia

218

Mieszkania

Andromeda Pruszcz Gdański, Pomorskie

29 - 77 m2

Powierzchnia

300

Mieszkania

Solar Pruszcz Gdański, Pomorskie

34 - 70 m2

Powierzchnia

72

Mieszkania

Osiedle Virgo Pruszcz Gdański, Pomorskie

34 - 80 m2

Powierzchnia

62

Mieszkania

Pruszcz Park  Pruszcz Gdański, Pomorskie

25 m2

Powierzchnia

87

Mieszkania

Miłosza Pruszcz Gdański, Pomorskie

42 - 79 m2

Powierzchnia

47

Mieszkania

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję