Opis inwestycji

INSPIRO to kameralna inwestycja zlokalizowana w Łodzi, w nieustannie zmieniającej się dzielnicy Bałuty, przy ulicy Urzędniczej 16. W bliskim sąsiedztwie inwestycji mieści się dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa oraz społeczna m.in. szpital wielospecjalistyczny Medeor, okulista, stomatolog, apteka, biblioteka miejska, bank, Rynek Bałucki, punkty gastronomiczne, park im. Andrzeja Struga, plac zabaw, a także liczne sklepy oraz placówki oświatowe. Położenie inwestycji umożliwia dogodny dojazd do centrum miasta zarówno własnym środkiem transportu jak i komunikacją miejską (w odległości ok. 200 metrów od inwestycji znajduje się przystanek tramwajowy). Jedno z największych centrów handlowo-usługowo-rozrywkowych w Łodzi – Manufaktura, mieści się w odległości ok. 1.3 km (niecałe 10 minut tramwajem, 5 minut samochodem).

 

INSPIRO to nowoczesny, jednobryłowy budynek, zaprojektowany na rzucie prostokąta. Składa się z 7 kondygnacji naziemnych oraz z 1 kondygnacji podziemnej. Na 6 piętrach budynku zaprojektowano 30 przestronnych i wyjątkowo funkcjonalnych 2-3 pokojowych mieszkań, od 49 m2 do 60 m2.  W kondygnacji podziemnej oraz na parterze budynku mieści się 30 miejsc parkingowych oraz 6 komórek lokatorskich. Dla wygody mieszkańców budynek zostanie wyposażony w cichobieżną windę obsługującą każde piętro budynku. Wjazd na nieruchomość zaprojektowano od strony ulicy Urzędniczej.

 

Dach budynku będzie wyjątkowy i z pewnością sprawi, że INSPIRO wyróżni się spośród innych inwestycji mieszkaniowych na terenie Łodzi. Pokrycie zostanie wykonane w technologii zielonego dachu. Oznacza to, iż dach zostanie obsadzony zielenią ekstensywną, co niewątpliwie przełoży się na wiele korzyści zarówno dla mieszkańców jak i bliskiego otoczenia inwestycji. Podmiotem uprawnionym do realizacji i sprzedaży inwestycji INSPIRO przy Urzędniczej 16 w Łodzi jest ORION DEVELOPMENT 2 SP. Z O.O.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoŁódzkie
  • Metrażod 49 do 60 m2
  • PowiatŁódź
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćŁódź
  • Liczba mieszkań30
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaUrzędnicza 16
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję