Osiedle Odrowąża

Deweloper: P.K. DEWELOPMENT S.C.

Opis inwestycji

Mieszkania deweloperskie z dwiema łazienkami i tarasem. Nowe mieszkania wyposażyliśmy w tynki akrylowe, ogrzewanie podłogowe, okna PCV o podwyższonej odporności na włamanie oraz wszystkie niezbędne instalacje. Zadbaliśmy też o miejsca parkingowe dla wszystkich lokali oraz o uporządkowanie terenu wokół budynków.

Część nowych mieszkań w Markach przy ul. Odrowąża mają przypisane niewielkie ogródki. Ich powierzchnia użytkowa wynosi od 60 m2 do 127 m2. Proponowane przez nas nowe mieszkania wykańczamy w standardzie pod klucz. Lokale 4 i 5-pokojowe są wyposażone w dwie łazienki, kuchnię, przedpokój i balkon lub taras. W lokalach 3-pokojowych klient ma do dyspozycji jedną łazienkę.

Nowe osiedla w Markach – atrakcyjna lokalizacja

Podczas projektowania nowych osiedli w Markach zadbaliśmy nie tylko o to, by nieruchomości były maksymalnie wygodne dla przyszłych użytkowników. Dlatego wybierając nowe mieszkanie w Markach, możesz liczyć na przyjazną okolicę zagospodarowaną w taki sposób, by sprzyjała rekreacji i wypoczynkowi, ale także spełniała podstawowe potrzeby, takie jak parkowanie samochodu.

Zapraszamy do zapoznania  się z wykazem powierzchni naszej nowej inwestycji na rok 2020 zlokalizowanej przy ulicy Odrowąża w Markach.

Przy zakupie lokalu otrzymujesz powierzchnię całkowitą w cenie powierzchni użytkowej.
Wszystkie mieszkania są bezczynszowe

Naszą najnowszą inwestycją jest osiedle w Markach przy ulicy Odrowąża. W dwóch nowoczesnych dwupiętrowych budynkach są ulokowane mieszkania deweloperskie o metrażu od 67,37 m² do 103,96 m². Największe proponowane lokale znajdują się na najwyższej kondygnacji i zostały uzupełnione poddaszem z antresolą o powierzchni 25,07 m2. Podobnie jak pozostałe nowe osiedla w Markach, również te budynki powstały na bazie nowoczesnych projektów architektonicznych z wykorzystaniem zaawansowanych technologii i wysokiej jakości materiałów. Wyróżniają je atrakcyjne i formy geometryczne oraz estetyczne elewacje. Zadbaliśmy też o nowoczesne i komfortowe wykończenie wnętrz.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoMazowieckie
  • Metrażod 67 do 104 m2
  • Powiatwołomiński
  • Termin oddaniaOddane do użytkowania
  • MiejscowośćMarki
  • Liczba mieszkań12
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaOdrowąża
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję