Opis inwestycji

Mieszkania deweloperskie z dwiema łazienkami i tarasem. Nowe mieszkania wyposażyliśmy w tynki akrylowe, ogrzewanie podłogowe, okna PCV o podwyższonej odporności na włamanie oraz wszystkie niezbędne instalacje. Zadbaliśmy też o miejsca parkingowe dla wszystkich lokali oraz o uporządkowanie terenu wokół budynków.

Część nowych mieszkań w Markach przy ul. Odrowąża mają przypisane niewielkie ogródki. Ich powierzchnia użytkowa wynosi od 60 m2 do 127 m2. Proponowane przez nas nowe mieszkania wykańczamy w standardzie pod klucz. Lokale 4 i 5-pokojowe są wyposażone w dwie łazienki, kuchnię, przedpokój i balkon lub taras. W lokalach 3-pokojowych klient ma do dyspozycji jedną łazienkę.

Nowe osiedla w Markach – atrakcyjna lokalizacja

Podczas projektowania nowych osiedli w Markach zadbaliśmy nie tylko o to, by nieruchomości były maksymalnie wygodne dla przyszłych użytkowników. Dlatego wybierając nowe mieszkanie w Markach, możesz liczyć na przyjazną okolicę zagospodarowaną w taki sposób, by sprzyjała rekreacji i wypoczynkowi, ale także spełniała podstawowe potrzeby, takie jak parkowanie samochodu.

Zapraszamy do zapoznania  się z wykazem powierzchni naszej nowej inwestycji na rok 2020 zlokalizowanej przy ulicy Odrowąża w Markach.

Przy zakupie lokalu otrzymujesz powierzchnię całkowitą w cenie powierzchni użytkowej.
Wszystkie mieszkania są bezczynszowe

Naszą najnowszą inwestycją jest osiedle w Markach przy ulicy Odrowąża. W dwóch nowoczesnych dwupiętrowych budynkach są ulokowane mieszkania deweloperskie o metrażu od 67,37 m² do 103,96 m². Największe proponowane lokale znajdują się na najwyższej kondygnacji i zostały uzupełnione poddaszem z antresolą o powierzchni 25,07 m2. Podobnie jak pozostałe nowe osiedla w Markach, również te budynki powstały na bazie nowoczesnych projektów architektonicznych z wykorzystaniem zaawansowanych technologii i wysokiej jakości materiałów. Wyróżniają je atrakcyjne i formy geometryczne oraz estetyczne elewacje. Zadbaliśmy też o nowoczesne i komfortowe wykończenie wnętrz.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoMazowieckie
  • Metrażod 67 do 104 m2
  • Powiatwołomiński
  • Termin oddaniaOddane do użytkowania
  • MiejscowośćMarki
  • Liczba mieszkań12
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaOdrowąża

Inwestycje w pobliżu

Osiedle Metropolia Marki, Mazowieckie

57 m2

Powierzchnia

118

Mieszkania

OSIEDLE TRYLOGIA Marki, Mazowieckie

203 m2

Powierzchnia

14

Mieszkania

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję