Apartamenty nad Bugiem

Deweloper: Real Investment

Opis inwestycji

Apartamenty nad Bugiem to nowa inwestycja położona w malowniczym terenie Wyszkowa w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Bug na zamkniętym osiedlu o powierzchni blisko 8000m2. Kompleks mieszkaniowy Apartamenty na Bugiem to idealne osiedle dla osób poszukujących mieszkania blisko centrum jednocześnie otoczonego zielenią, rzeką i pozbawionego zgiełku. Architektura i szeroki wachlarz powierzchni mieszkań od 35 m2 do nawet 120m2 sprawia że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Obszar Apartamentów na Bugiem otaczają tereny zielone z przepiękną rzeką BUG, ścieżki spacerowe i rowerowe. Wewnątrz samego kompleksu znajdują się liczne trawniki, ławeczki a najmłodsi lokatorzy wesoło spędzą czas na zamkniętym placu zabaw. W sąsiedztwie znajduje się park miejski, szpital, szkoła, przedszkole a także Urząd i Starostwo Miasta. Centrum miasta oddalone jest zaledwie 1km od naszego osiedla.

Nasze lokale mieszkalne o podwyższonym standardzie będą miały nawet 3 metry wysokości. Znajdujące się w nich liczne przeszklenia pozwolą wykorzystać jak najwięcej naturalnych zasobów światła słonecznego a balkony i tarasy umożliwią przyjemne spędzanie popołudnia. Na nowych właścicieli czeka wiele udogodnień takich jak: windy, garaż podziemny oraz wiele innych, które poprawią i umilą komfort życia.

W ofercie Apartamentów na Bugiem są zarówno mniejsze, komfortowo zaprojektowane i przytulne mieszkania jak i przestronne, luksusowe apartamenty o podwyższonym standardzie
z przepięknym widokiem na Bug. Wybór zadowoli zarówno młodą parę, rodzinę z dziećmi, singla a przede wszystkim wielbicieli spokoju.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoMazowieckie
  • Metrażod 35 do 120 m2
  • Powiatwyszkowski
  • Termin oddaniaOddane do użytkowania
  • MiejscowośćWyszków
  • Liczba mieszkań58
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • Ulica3-go Maja 45

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 2
Liczba kondygnacji: 5
Liczba apartamentów: 56
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję