Osiedle Poziomkowa

Deweloper: Rembud Development

Opis inwestycji

„Osiedle Poziomkowa” to inwestycja mieszkaniowa firmy REMBUD DEVELOPMENT Sp. z o.o.

Jest to III etap zabudowy mieszkaniowej powstający przy ulicy Poziomkowej, w atrakcyjnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Przasnysza.

Inwestycja „Osiedle Poziomkowa” to zespół sześciu nowoczesnych budynków wielorodzinnych, pięciokondygnacyjnych z komfortowymi windami oraz garażami podziemnymi i parkingami zewnętrznymi ogólnodostępnymi dla mieszkańców i gości. W kondygnacji podziemnej zostały zaprojektowane przestronne komórki lokatorskie dla każdego mieszkania.

III Etap obejmuje budowę dwóch budynków mieszkalnych ze wspólnym garażem podziemnym gdzie zostało zaprojektowanych 56 przestronnych mieszkań,  powierzchni od 28 m2 do 66m2 z przestronnymi balkonami o powierzchni nawet 16m2, oraz ogródkami dla mieszkań na parterze w budynku nr 3, które dają dodatkowe możliwości wykorzystania przestrzeni mieszkalnej.

Z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców wszystkie mieszkania zostały starannie zaprojektowane według indywidualnego projektu pracowni Nowak Architekci, które charakteryzuje przede wszystkim przemyślana architektura oraz funkcjonalność każdego z pomieszczeń zapewniająca komfort i wygodę mieszkania. Dla wygody mieszkańców w każdej klatce budynku przewidziano komfortowe windy łączące z poziomu garażu podziemnego wszystkie kondygnacje. Funkcjonalność budynków pozwala na aranżację części mieszkań 3-pokojowych na mieszkania 4-pokojowe z aneksem kuchennym przy zachowaniu powierzchni mieszkań.

Ciekawa, nowoczesna architektura, plac zabaw dla dzieci oraz różnorodność oferty mieszkań powodują, że każdy, kto ceni sobie jakość życia znajdzie tu swoje wymarzone mieszkanie. A wysoka jakość materiałów budowlanych w połączeniu z zastosowaniem nowoczesnych technologii zapewnia naszej inwestycji piękny, estetyczny i niepowtarzalny wygląd.

 „Osiedle Poziomkowa” to urokliwe miejsce, w otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych pozwalających na kontakt z przyrodą i aktywny wypoczynek, które zapewni nabywcom wysoki komfort mieszkania. Idealne dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój, a jednocześnie potrzebują mieć w zasięgu ręki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.

Aby dowiedzieć się więcej o danym mieszkaniu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Aby pobrać zrzut danego mieszkania czy kondygnacji, kliknij na odnośnik.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoMazowieckie
  • Metrażod 28 do 66 m2
  • Powiatprzasnyski
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćPrzasnysz
  • Liczba mieszkań56
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaWiejska

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 1
Liczba kondygnacji: 5
Liczba apartamentów: 56
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję