Osiedle przy Błoniach

Deweloper: Euro Styl S.A.

Opis inwestycji

O INWESTYCJI

Osiedle przy Błoniach to wyjątkowa inwestycja powstająca w otoczeniu malowniczych łąk, przy nowej ulicy Błoń Janowskich w Rumi Janowo.

 

Osiedle przy Błoniach to zespół ośmiu kameralnych i funkcjonalnych budynków o eleganckiej architekturze, których jasne elewacje z elementami w ciepłym kolorze drewna wpisują się w zielone otoczenie inwestycji. Lekkości budynkom nadają  płaskie dachy, duże okna oraz ażurowe balustrady balkonów. Przeszklone i przestronne strefy wejścia oraz okna na klatkach schodowych zapewniają dostęp do światła dziennego. Z dużych balkonów i okien rozpościera się widok na otwartą przestrzeń i kojącą zieleń, które dają poczucie oddechu od miejskiego zgiełku. Ogródki  znajdujące się przy mieszkaniach parterowych,  starannie zaaranżowana zieleń osiedlowa i bliskość planowanego Parku Miejskiego Błonia Janowskie zapewnią poczucie harmonii z naturą. Osiedle doskonale wkomponowuje się w naturalne otoczenie łąk, a jego lokalizacja pozwala korzystać z bogatej infrastruktury sąsiedztwa i cieszyć się życiem w mieście.

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla planowany jest Park Miejski Błonia Janowskie, co sprawi, że będzie to wymarzone miejsce dla osób ceniących sobie spokój, harmonię i bliskość natury. Rodzinny spacer, a może poranny jogging? Wystarczy, że wyjdziesz za próg swojego nowego mieszkania. Zielone łąki i alejki zachęcą do spacerów czy jazdy na rowerze. Planowany Park Miejski Błonia Janowskie to prawie 28-hektarowy obszar, w którym czekają specjalnie na Ciebie nowoczesne tereny rekreacyjne, place zabaw i urządzona zielona przestrzeń miejska. Park Miejski będzie przestrzenią nieograniczonych możliwości. To idealne miejsce zarówno do uprawiania sportu, jak i na rodzinny piknik w dedykowanej przestrzeni. Tu odpoczniesz tak jak lubisz w spokoju lub aktywnie. Najmłodsi będą mogli korzystać z ciekawych placów zabaw, strefy gier, przyrodniczej ścieżki dydaktycznej, a nawet poćwiczyć zasady ruchu w rowerowym miasteczku. Seniorzy znajdą przestrzeń zaprojektowaną specjalnie dla nich - urządzenia do ćwiczeń i rehabilitacji, strefę odpoczynku i relaksu, a także miejsce do spotkań i gier towarzyskich. Miłośnicy książek i sąsiedzkich rozmów znajdą skwery z ławeczkami, a aktywni będą mogli sprawdzić swoją sprawność fizyczną w strefie crossfit pod chmurką. To będzie dobre miejsce na nawiązywanie nowych przyjaźni i rozwijanie sąsiedzkich relacji.

Mieszkańcy Osiedla przy Błoniach będą mogli cieszyć się nie tylko sąsiedztwem rozległego parku miejskiego, ale również funkcjonalnie zaprojektowanymi terenami wspólnymi.

Komfortowe  odległości między budynkami pozwolą na to, by powstały tu m.in.: duży plac zabaw, wygrodzony tor przeszkód dla psów oraz stacja serwisowa dla rowerów. Zieleń i elementy małej architektury wkomponowane między niską zabudowę stworzą na osiedlu kameralny klimat. To wszystko zapewni mieszkańcom komfort i poczucie przestrzeni, które przełożą się na wysoką jakość życia oraz umożliwią im chwile relaksu.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoPomorskie
  • Metrażod 30 do 70 m2
  • Powiatwejherowski
  • Termin oddaniaII kw. 2022
  • MiejscowośćRumia
  • Liczba mieszkań320
  • DzielnicaJanowo
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaBłoń Janowskich

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 10
Liczba kondygnacji: 5
Liczba apartamentów: 320
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję