Opis inwestycji

Projekt zamkniętego osiedla Piaskowa zakłada wzniesienie trzech obiektów wielorodzinnych, w ramach których powstanie 110 komfortowych lokali o powierzchni od 32 do 71 mkw. Ich mieszkańcy będą mieć do dyspozycji własne ogródki i balkony, a także dodatkową przestrzeń wspólną w postaci placu zabaw i terenu rekreacyjnego. Ponadto w każdym obiekcie znajdą się praktyczne komórki lokatorskie oraz parkingi podziemne. Bliskość centrum miasta w połączeniu z kameralnym klimatem okolicy stworzą dogodną lokalizację, którą docenią osoby poszukujące wygody i prywatności

Osiedle Piaskowa to miejsce zaprojektowane z myślą o tych, którzy poszukują komfortu i odrobiny wytchnienia w codziennym życiu. Powstanie u zbiegu ulic Piaskowej i Włoskiej – w spokojnej części Białej Podlaskiej, jednocześnie z dogodnym dojazdem do centrum oraz w pobliżu punktów zaspokajających nasze codzienne potrzeby. 


Realizacja inwestycji przebiegnie w trzech etapach. Obecnie prowadzimy sprzedaż dla bloku C, który będzie liczył 30 mieszkań.
Termin oddania obiektu do użytku planowany jest na II kwartał 2023 roku.

W ramach inwestycji powstanie 110 mieszkań rozlokowanych w trzech budynkach stanowiących osiedle. Wśród nich znajdą się zarówno kawalerki, jak i lokale wielopokojowe, z osobną kuchnią lub otwartym aneksem kuchennym. Mieszkańcy parteru będą mieć do dyspozycji własne ogródki lub tarasy, natomiast piętra wyżej zostaną rozbudowane o prywatne balkony. Dodatkową przestrzeń do przechowywania zapewnią komórki lokatorskie wydzielone w garażu i na półpiętrach.
 

Zgodnie z naszą wizją osiedle będą tworzyć nie tylko lokale mieszkalne, ale także przestrzeń, w której wygodnie się żyje i miło spędza czas wolny. Doskonałe warunki ku temu stworzą teren rekreacyjny oraz plac zabaw dla dzieci. Wyposażenie inwestycji w windy z bezpośrednim dostępem do garażu podziemnego zagwarantuje wygodną komunikację na terenie obiektów, natomiast ogrodzenie zadba o odpowiedni poziom bezpieczeństwa przyszłych mieszkańców.

Dodatkowym atutem inwestycji stanie się jej lokalizacja, łącząca w sobie bliskość obszarów zielonych oraz nieznaczną odległość od centrum, wraz ze wszystkimi jego miejscami zakupów i rozrywki. Kilka minut będzie dzielić osiedle także od szkół, punktów handlowo-usługowych oraz przystanków komunikacji miejskiej.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoLubelskie
  • Metrażod 32 do 71 m2
  • PowiatBiała Podlaska
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćBiała Podlaska
  • Liczba mieszkań110
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaPiaskowa

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 1
Liczba kondygnacji: 5
Liczba apartamentów: 110
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję