OSIEDLE STAWY

Deweloper: AWP Development
od 6.000 zł/m2

Opis inwestycji

OSIEDLE STAWY etap I zostało zaprojektowane z myślą o wymagających klientach, ceniących wygodę w połączeniu z elegancją. Nowoczesna architektura budynków znacząco wyróżnia inwestycję na tle otaczającej zabudowy. Lokalizacja w bezpiecznej i spokojnej okolicy otoczonej lasem na terenie osiedla znajduje się przedszkole, sklep oraz przystanek autobusowy – wszystko to tworzy znakomite miejsce do życia.

W budynkach znajdują się mieszkania o zróżnicowanej powierzchni i rozkładzie – od 28 m² do 70 m². Zostały one zaprojektowane z myślą zarówno o rodzinach, jak również o osobach poszukujących mniejszych przestrzeni. Funkcjonalna i przemyślana aranżacja lokali umożliwia realizację indywidualnych potrzeb przyszłych mieszkańców.

Inwestycja na terenie Dęblina realizowana jest w dwóch etapach. Łącznie powstanie ponad 100 mieszkań.

Standard wykończenia lokali

Ofertę stanowią mieszkania w stanie deweloperskim a więc otrzymują Państwo lokal gotowy do indywidualnej aranżacji wnętrza. Każde z mieszkań posiada gotowe instalacje elektryczne (wraz z osprzętem elektrycznym) i sanitarne, tynki oraz wylewki. Mieszkania z antresolą wyposażone są w drewniane-dębowe schody. Stolarka okienna to nowoczesne okna PCV o podwyższonym współczynniku termicznym oraz akustycznym, dodatkowo wszystkie lokale na parterze posiadają stolarkę okienną antywłamaniową. Drzwi wejściowe do lokali antywłamaniowe. 

Budynek wyposażony jest w kotłownię gazową która zapewnia centralne ogrzewanie dla lokali oraz ciepłą wodę użytkową. 

Każde z mieszkań posiada przyłącze światłowodowe oraz telewizję kablową. W standardzie każde z mieszkań wyposażone jest w videodomofon, dodatkowo bezpieczeństwo mieszkańcom zapewni monitoring wizyjny przestrzeni wokół budynku. 

Oferta indywidualna

Istnieje możliwość indywidualnego projektu na specjalnych warunkach cenowych, poprzez bezpośrednią współpracę z architektem wnętrz AWP Development. Istnieje również możliwość wykończenia mieszkania „pod klucz” na podstawie wykonanego dla Państwa projektu aranżacji. 

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 6.000 zł
  • WojewództwoLubelskie
  • Metrażod 28 do 70 m2
  • Powiatrycki
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćDębln
  • Liczba mieszkań100
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaSłowackiego
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję