Nieruchomości Lubelskie Zamość Zamość Elektrownia Park Residence

Elektrownia Park Residence

Deweloper: Bartecki Development

Opis inwestycji

 • Niezmiernie nam miło poinformować, że idąc za sukcesem realizowanej inwestycji „Apartamenty Bazyliańska 1” rozpoczęliśmy przygotowania do nowego projektu, który jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku nieruchomości w Zamościu – Elektrownia Park Residence znajdujący się przy ul. Sienkiewicza 22.

   

  Elektrownia Park Residence położona będzie w sercu Zamościa, w bezpośrednim sąsiedztwie unikalnego na skalę światową Starego Miasta, wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

  W Starej Elektrowni poprzez rozbudowę i adaptację budynku będą znajdować się lokale mieszkalne oraz apartamenty. Nowo powstała część będzie kompleksem mieszkań, apartamentów oraz pierwszych na zamojskim rynku luksusowych penthouse’ów. Stanie się to idealnym miejscem dla tych, którzy chcą cieszyć się energią miasta i czerpać z zielonego serca Zamościa.

  Zlokalizowanie inwestycji w spokojnej części miasta, w odległości zaledwie 300 metrów od Rynku Wielkiego, otwartej na cztery strony świata z widokiem na malowniczą panoramę Starego Miasta da mieszkańcom gwarancję zachwycającego widoku z okna przez cały rok. Dodatkowo mamy pewność, że Elektrownia Park Residence nie zostanie przesłonięta inną zabudową. Ta wspaniała lokalizacja została zarezerwowana wyłącznie dla Was.

  Korzystnym dla tej lokalizacji jest skomunikowanie bezpośredniego dojazdu do budynków, zarówno osób zmotoryzowanych jak i poruszających się komunikacją miejską, za sprawą przystanków oddalonych o 200 m od inwestycji. Ten prestiżowy adres zapewni wygodny dostęp do żłobków, przedszkoli, szkół, instytucji kultury, urzędów państwowych a także przychodni rodzinnych, aptek, poczty i sieci sklepów.

 • Dla aktywnych mieszkańców dostępne są kilometrowe ścieżki rowerowe prowadzące m.in. do zalewu zamojskiego szukających odpoczynku z dala od zgiełku miasta. Towarzyszące widoki, pełne zielonych terenów, ścieżki piesze biegnące wzdłuż rzeki, będą dostępne bezpośrednio z budynku mieszkania.

   

  Zdecydowanie wielkim atutem dla tej inwestycji będą place zabaw – zarówno ten planowany przy powstającej inwestycji jak i otwarte, zlokalizowane przy sąsiadujących przedszkolach oddalonych o 150 metrów od nieruchomości. Dodatkową atrakcją dla najmłodszych będzie skatepark, kino oraz jedyny w województwie ogród zoologiczny.

  Dodatkowym ukłonem w stronę mieszkańców będzie zlokalizowany pod budynkiem rozległy garaż podziemny oraz cichobieżna winda, zapewniające przyszłym lokatorom komfort użytkowania. Mając na uwadze wygodę, budynek zostanie wyposażony w pomieszczenie na rowery i wózki.

  Historia wspaniałego zabytku spotka się tu z zachwycającą architekturą. Wszystkie mieszkania będą nawiązywały swoim charakterem i designem do światowej klasy najlepszych apartamentowców. Panoramiczne przeszklenia dostarczą mnóstwo światła dziennego oraz zapewnią niesamowite widoki na Stare Miasto.

  Na szczególną uwagę zasługuje planowany system okienny, który będzie elementem znaczącym ze względu na energooszczędność oraz redukcję hałasu. Wykończenie wnętrz z łatwością będzie można dostosować do indywidualnych potrzeb mieszkańców. W budynku do wyboru będą zróżnicowane apartamenty, co pozwoli spełnić oczekiwania każdego klienta w kwestii wyboru optymalnej dla siebie powierzchni.

Najważniejsze informacje

 • WojewództwoLubelskie
 • Metrażod 25 do 96 m2
 • PowiatZamość
 • Termin oddaniaII kw. 2022
 • MiejscowośćZamość
 • Liczba mieszkań171
 • Rodzaj ofertyMieszkanie
 • UlicaHenryka Sienkiewicza 22

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 2
Liczba kondygnacji: 4-5
Liczba apartamentów: 171
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję