Osiedle Gdańskie

Deweloper: Margo Developer

Opis inwestycji

Osiedle Gdańskie to klasyczne i nowoczesne lokale mieszkalne w budynkach mieszkalno-usługowych, lokale mieszkalne w budynkach w zabudowie szeregowej, domy szeregowe z garażami oraz domy wolnostojące. Jego tradycyjna, elegancka i spójna architektura dostosowana jest formą oraz gabarytami do sąsiadującej, niskiej zabudowy Pępowa.
Osiedle obejmuje całą infrastrukturę, oświetlenie, utwardzone drogi wewnętrzne, chodniki. To Zarządca Osiedla dopilnuje odśnieżania w zimie i skontroluje stan techniczny urządzeń i instalacji wspólnych. Mieszkania i domy szeregowe są doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących ekonomicznych rozwiązań w rozsądnej cenie. Jest to idealny wybór dla rodzin ceniących spokojną i pełną zieleni okolicę z dala od zgiełku “betonowego miasta”. Na terenie osiedla znajduje się Niepubliczne Przedszkole Artystyczne czynne od godziny 6:30 do 17:00.

Domy szeregowe z garażami – segment K
Oferowane do sprzedaży domy szeregowe z garażami o pow. ok. 102m2 posiadają ładne i funkcjonalne rozkłady. Dwukondygnacyjne rozmieszczenie pomieszczeń daje możliwość podziału przestrzeni na dwie części: dzienna na dole i prywatna na górze. Każdy z domowników znajdzie tu przestrzeń tylko dla siebie. Niewątpliwym atutem nieruchomości są rozwiązania konstrukcyjno-architektoniczne, które obejmują: ściankę kolankową o wysokości 140 cm, możliwość postawienia komina pod kominek, dwa zewnętrzne miejsca do wypoczynku latem, tj. taras z ogrodem oraz balkon. Każdą rodzinę ucieszy fakt posiadania własnego ogródka, w którym można zaprojektować przytulną strefę relaksu na świeżym powietrzu. Delektowanie się tu smakiem kawy o poranku, weekendowe spotkania z sąsiadami przy grillu , prywatny „mini plac zabaw” dla dzieci lub wybieg dla psa… to udogodnienie, którego nawet największy balkon w bloku nie zastąpi. Na trzeciej kondygnacji znajdować się będzie strych (powierzchnia nieużytkowa) – doskonałe miejsce do przechowywania przedmiotów niecodziennego użytku, o powierzchni po podłodze ok. 10m2. Dla wygody mieszkańców przewidziano miejsca postojowe na 2 samochody, tj. w garażu, z którego przechodzi się bezpośrednio do części mieszkalnej oraz zewnętrznym parkingu.

Lokale mieszkalne w budynkach mieszkalno-usługowych – segment J
Lokale mieszkalne znajdują się na I piętrze w budynku wielorodzinnym o funkcji usługowo-mieszkalnej. Poczucie prywatności gwarantuje klatka schodowa, która prowadzi tylko do dwóch mieszkań. Funkcjonalne rozkłady mieszkań o pow. od 65 do 75 m2 stwarzają przestrzeń do zamieszkania nawet dla rodziny 4-osobowej, w której każdy znajdzie swój własny pokój.

Lokale mieszkalne w budynkach szeregowych (tzw. szereg) – segment D
Jest to nasza najnowsza inwestycja realizowana w ramach Osiedla Gdańskiego. Zabudowa pod segment D obejmuje mieszkania o pow. od 63 do 74m2, położone w domach szeregowych. Każdy lokal posiada dwa niezależne wejścia z zewnątrz, położony jest na dwóch poziomach, składa się z 4 pokoi, kuchni oraz dwóch pomieszczeń sanitarnych. Do lokalu przynależy zielony ogródek o pow. od . Do atutów tej części osiedla zaliczyć należy widok z niektórych okien na Park Rezydencjonalny z akwenem wodnym. W parku znajdują się cenne, 200-letnie drzewostany, skalniaki ogrodowe, rabaty, kaskady i aleje spacerowe. Wszystkie te elementy tworzą spójną kompozycję, niezwykle ciekawą dla oka przyszłych mieszkańców segmentu D.

Lokale mieszkalne w budynkach szeregowych (tzw. szereg) – segment E
W segmencie E mamy w ofercie cztery mieszkania i dwa tzw. szeregi. To najbardziej skrajnie wysunięty na południe segment na osiedlu Gdańskim. Kameralność jego wynika z położenia a także z liczby lokali, których jest tylko sześć. Ich powierzchnia wynosi od 65 do prawie 80 m2. Część rekreacyjna (balkony, tarasy) położona jest od strony południowej.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoPomorskie
  • Metrażod 65 do 223 m2
  • Powiatkartuski
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćPępowo
  • Liczba mieszkań102
  • Rodzaj ofertyDom
  • UlicaNatura Park

Szczegóły inwestycji

Liczba apartamentów: 102
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję