Opis inwestycji

Lazurova Concept to inwestycja zaprojektowana na przyszłość. Ekologiczne i inteligentne rozwiązania zaoferowane w standardzie mieszkań to oszczędność mediów i większa troska o środowisko. Dzięki temu mieszkańcy mogą samodzielnie kreować bezpieczne i komfortowe miejsce do życia.

O INWESTYCJI

Lazurova Concept to nowoczesny kompleks mieszkaniowy w zachodniej części Bemowa przy ul. Narwik 16. Inwestycja doskonale wpisuje się w przestrzeń sąsiedztwa i w pełni wykorzystuje potencjał lokalizacji. Oferuje kameralną i dogodną komunikację oraz perspektywy rozwoju płynące z rozbudowy tej części dzielnicy wraz z planowaną na 2023 rok stację metra.

Dla mieszkańców przewidziano przestronne mieszkania 1-4 pokojowe, z ogródkami, balkonami, loggiami i obszernymi tarasami, których komfort podnoszą technologie SMART.

 

ARCHITEKTURA

Koncepcja architektoniczna bazuje na zróżnicowanej bryle jednego budynku z kaskadową dominantą od strony południowej. Każda z elewacji została opracowana odmiennie, dzięki czemu zróżnicowany jest wewnętrzny układ mieszkań. Komfort każdego z nich zwiększają przestronne balkony od ul. Narwik i wejściowego patio, obszerne tarasy po obu stronach budynku oraz szklane loggie, które dominują od ul. Lazurowej. Nowoczesne przeszklenia, kaskadowe tarasy z zielenią na ostatnich kondygnacjach to wyróżnik inwestycji, który nadaje jej dynamiki i wrażenie płynnego ruchu.

Kaskadowa dominanta i zielone tarasy od ul. Narwik

Narożnik, który wysokością dominuje w całej bryle budynku, jest również jego wyróżnikiem z uwagi na kaskadowo zabudowane tarasy zlokalizowane na trzech ostatnich kondygnacjach. Ciekawie zróżnicowana architektura elewacji oferuje, szklane balustrady i loggie w części południowej oraz zieloną ścianę na elewacji od strony patio.

Szklane loggie od ul. Lazurowej

System szklanej zabudowy balkonów to eleganckie i innowacyjne rozwiązanie Naszej inwestycji. Przejrzystość formy, jej delikatność oraz funkcjonalność doskonale spełniają standardy całego kompleksu i tworzą atrakcyjne przedłużenie mieszkania.

Kameralne wejście od strony patio

Wewnętrzna strona inwestycji charakteryzuje się kaskadową zabudową i starannie zaplanowaną zielenią, co nadaje jej kameralnego charakteru.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoMazowieckie
  • Metrażod 27 do 98 m2
  • PowiatWarszawa
  • Termin oddaniaI kw. 2023
  • MiejscowośćWarszawa
  • Liczba mieszkań232
  • DzielnicaBemowo
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaNarwik 16
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję