Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /class/locations.class.php on line 537

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /class/locations.class.php on line 538

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /class/locations.class.php on line 539
Konstancin Residence, Konstancin-Jeziorna — mieszkania od dewelopera Willa Developer | Villare.pl

Konstancin Residence

Deweloper: Willa Developer
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

Grupę Willa Development tworzy zespół doświadczonych, zdających sobie sprawę z wymagań rynku deweloperskiego specjalistów. Szczególnie zależy nam na tworzeniu mieszkań, które zapewniają nie tylko nowoczesne rozwiązania i wysokie standardy, lecz również ciszę i spokój – z dala od miejskiego pędu. Dlatego też, od wielu lat budujemy mieszkania na sprzedaż na terenie takich podwarszawskich miejscowości, jak między innymi Konstancin-Jeziorna, Radzymin, Wołomin czy Zielonka.

Realizujemy budowę mieszkań w atrakcyjnych miejscach, doskonale skomunikowanych ze stolicą i oferujących bogate zaplecze usługowo-rozrywkowe. Do dyspozycji wszystkich zainteresowanych mieszkaniami na sprzedaż oddajemy praktyczne, przestronne nowe mieszkania, które wyróżniają się szczególnie najwyższą jakością wykończenia i funkcjonalnością, co w efekcie przekłada się na solidność, trwałość, możliwość swobodnej aranżacji oraz maksymalny komfort użytkowania.

Konstancin Residence

Konstancin Residence to kameralny budynek mieszkalny – wielorodzinny z garażem podziemnym, zlokalizowany w Konstancinie – Jeziorna przy ul. Plac Zgody. Projektowany budynek mieszkalno – usługowy będzie posiadał 3 kondygnacje nadziemne i 1 kondygnację podziemną. W budynku zaprojektowano 62 lokale mieszkalne oraz 1 lokal usługowy. Kondygnacja podziemna budynku zawierać będzie garaż podziemny, pomieszczenia techniczne oraz komórki lokatorskie. Forma zewnętrzna jest uporządkowana i konsekwentna, symetryczna zarówno w sferze rzutu, jak i elewacji pokrytej okładziną w formie cegiełek.

WALORY PRZYRODNICZE
Konstancin-Jeziorna to jedyne uzdrowisko na Mazowszu. Miasto powstało w obrębie Kotliny Warszawskiej na mocno zalesionych terenach, porośniętych wysokopienną sosną, otoczone pasmami lasów Kabackich i Chojnowskich. Bogactwem tego wyjątkowego miejsca jest nie tylko doskonały dla zdrowia mikroklimat, bliskość okolicznych sosnowych lasów, Ogrodu Botanicznego w Powsinie czy malowniczej rzeki Jeziorki, to przede wszystkim elegancja i harmonia architektury, wysoki standard wykończenia oraz kameralny charakter Rezydencji.

EDUKACJA
W Konstancinie – Jeziorna działają gminne placówki przedszkolne, przedszkola niepubliczne, sześć podstawowych szkół, dwie niepubliczne szkoły podstawowe i niepubliczne Liceum Ogólnokształcące oraz jedno Liceum Ogólnokształcące i jedno Liceum w Szkole Amerykańskiej.

KOMUNIKACJA
Atutem osiedla jest dogodny dojazd oraz doskonała komunikacja z centrum Warszawy. Dobrze rozwinięta zarówno miejska, jak i prywatna komunikacja autobusowa. Do Konstancina można dojechać autobusami linii podmiejskich ZTM o nr: 700, 710 i 724 oraz linii nocnej N50. Na terenie gminy kursują także linie nr 139 i 725 oraz autobusy PKS Piaseczno.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoMazowieckie
  • Metrażod 33 do 82 m2
  • Powiatpiaseczyński
  • Termin oddaniaIII kw. 2022
  • MiejscowośćKonstancin-Jeziorna
  • Liczba mieszkań62
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • Ulica Plac Zgody

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 1
Liczba kondygnacji: 3
Liczba apartamentów: 62
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję