Osiedle Poetów

Deweloper: Willa Developer
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

Firma Willa Developer Słowackiego Radzymin Sp. z o.o. zacznie realizować nowy projekt budownictwa wielorodzinnego z usługami w parterze. “Osiedle Poetów” powstanie w Radzyminie, przy ul. Słowackiego. Radzymin jest miastem rozwijającym się. Wiele osób sprowadza się do Radzymina z Warszawy, uciekając od codziennego zgiełku do rozwijającego się i spokojnego Radzymina. Dla wielu osób Radzymin jest spokojna alternatywą dla codziennego zgiełku Warszawy. W związku z tym rośnie liczna mieszkańców Radzymina.

Na terenie miasta realizowane są różne imprezy okolicznościowe m.in. maratony, rekonstrukcje bitew. Doskonała lokalizacja sprawia, że nie trzeba mieszkać w Warszawie, aby sprawnie i szybko dostać się do pracy czy szkoły. Młodzi aktywni zawodowo, z łatwością dotrą do oddalonej zaledwie o 17 km stolicy. Pokonanie takiej odległości zajmie jedynie ok. 35 min. To mniej niż dotarcie z jednej skrajnie położonej dzielnicy Warszawy do drugiej.

Inwestycja, w ramach której powstają nowe mieszkania na sprzedaż znajduje się w atrakcyjnym miejscu w Radzyminie, dzięki czemu mieszkańcy mają dostęp do najpotrzebniejszych punktów handlowo – usługowych, kilku placówek medycznych oraz ośrodków edukacyjnych. Ma to niebagatelne znaczenie szczególnie w przypadku młodych rodzin, dla których niezwykle ważna jest bliskość punktów codziennego kontaktu, a zarazem odpowiedni metraż, jaki może zaoferować nowe mieszkanie.

Oferując nowe mieszkania na sprzedaż „Osiedle Poetów” będzie znajdować się będzie w otoczeniu szerokiej oferty placówek usługowych i handlowych. Ich bezpośrednie sąsiedztwo wpływa na szybkie załatwienie niemal każdej codziennej sprawy.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoMazowieckie
  • Metrażod 31 do 78 m2
  • Powiatwołomiński
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćRadzymin
  • Liczba mieszkań154
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaSłowackiego
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję