Różany Wilanów

Deweloper: OMEGA Developer
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

Inwestycja Apartamenty Różany Wilanów położona w Kutnie przy ul. Oporowskiej to jedna z najciekawszych ofert na kutnowskiej mapie nieruchomości. Niewiele jest miejsc, które tak doskonale trafiałyby w oczekiwania przyszłych mieszkańców – dogodna lokalizacja łączy się z funkcjonalną architekturą, a estetyka wykonania i troska o detal idą w parze z praktycznymi rozwiązaniami urbanistycznymi. Stylowa i prosta bryła kompleksu nawiązując do najlepszych tradycji modernizmu płynnie wpisuje się w pejzaż okolicy. Oryginalne połączenie klasyki ze współczesną formą to sprawdzony wzór na ponadczasową elegancję w nowej odsłonie. Bliskość infrastruktury pozwoli korzystać ze wszystkich udogodnień metropolii. Tak blisko centrum, a tak daleko od zgiełku – powrót do domu będzie miłą odmianą po dniu spędzonym wśród hałaśliwych ulic.

Inwestycja mieszkaniowa Apartamenty Różany Wilanów to przykład zabudowy, której projekt swoim kształtem i skalą pozostaje w zgodzie z otoczeniem. Inwestycja obejmuje zespół pięciu apartamentowców oraz 180 komfortowych i przestronnych mieszkań. W inwestycji poza strefą zamkniętą zaplanowano przestrzeń zieloną oraz plac zabaw. Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane. Każde z oferowanych mieszkań jest w standardzie deweloperskim i stanowi dopracowany projekt – funkcjonalne rozplanowanie, z czytelnie wydzieloną strefą dzienną i nocną zapewnią poczucie prywatności.  Pomieszczenia spotęgują wrażenie przestronności, a ich przejrzysty układ da nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz. Wyczucie przestrzeni architektów sprawiło, że nawet w krótkie zimowe dni będzie tu jasno i słonecznie. Szeroka gama metraży od 37 m2 do 78 m2 gwarantuje wybór powierzchni odpowiadających zróżnicowanym oczekiwaniom. Konstrukcja budynku umożliwia łączenie lokali. W ofercie przeważają mieszkania 2- i 3- pokojowe, nie zabraknie też kawalerek ani mieszkań 4 – pokojowych. Klatki schodowe wyposażone w cichobieżne windy, połączą wszystkie kondygnacje z jednopoziomowym parkingiem znajdującym się na poziomie zero.

 Nasza inwestycja jest efektem twórczej pracy biura architektonicznego, które współpracując z naszą firmą uwzględniło w projekcie wszystkie potrzeby i oczekiwania przyszłych mieszkańców.

To idea, którą kierujemy się tworząc nowe osiedla.
Niezależna w wyrazie architektura budynku to ucieleśnienie stylistycznej spójności i elegancji.
Połączenie ogromnego doświadczenia z nieszablonowymi pomysłami architektów zaowocowało innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie struktury i funkcjonalności mieszkań. Projekt Apartamenty Różany Wilanów stanowi spójną architektonicznie kompozycję, którą dopełnią starannie dobrane elementy małej architektury. Modernistyczna bryła budynków z przestronnymi balkonami wypełnionymi szkłem oraz panoramiczne trzyszybowe okna sprawią, że całość założenia wyróżniać będzie elegancki szlif i stylowa linia.

 

Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Oporowskiej. To świetna lokalizacja dla osób, które lubią uprawiać sport i odpoczywać na świeżym powietrzu oraz dla rodzin z dziećmi. W pobliżu znajdują się: Aquapark, galeria handlowa, przychodnia, kościół, gabinet stomatologiczny, przedszkola, szkoły, sklepy spożywcze.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoŁódzkie
  • Metrażod 38 do 81 m2
  • Powiatkutnowski
  • Termin oddaniaIV kw. 2022
  • MiejscowośćKutno
  • Liczba mieszkań180
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaOporowska

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 5
Liczba kondygnacji: 6
Liczba apartamentów: 180
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję