Osiedle Dzika Róża

Deweloper: Kenomi Development

Opis inwestycji

Osiedle Dzika Róża Osiedle Dzika Róża to nowoczesny kompleks apartamentowo -mieszkalny znajdujący się w Kutnie przy ul. Oporowskiej. Teren, na którym powstaje inwestycja to przestrzeń sprzyjająca wypoczynkowi oraz rozrywce — tutaj wszystko, czego potrzebujesz, jest w zasięgu ręki.

Mieszkania na Osiedlu Dzika Róża to wyjątkowe przestrzenie, które wpisują się w gusta nawet najbardziej wymagających klientów — ceniących funkcjonalne, a zarazem wysoce estetyczne rozwiązania. Wygląd Osiedla Dzika Róża to ukłon w stronę nowoczesnej architektury, która idealnie współgra z otoczeniem. Budynki zostały umieszczone w dogodnej lokalizacji, w pobliżu znajdują się sklepy, restauracje, kawiarnie, szkoły, placówki medyczne, a także przestrzenie zielone z placami zabaw dla najmłodszych.

Osiedle Dzika Róża to apartamenty w Kutnie, które oferują komfortowe przestrzenie mieszkalne.

Obiekty składają się z siedmiu kondygnacji, na których rozmieszczone są wielorodzinne kwatery o wysokim standardzie wykończenia. W kompleksie nieruchomości Kenomi Development przewidziano praktyczny parking podziemny dla mieszkańców oraz komórki lokatorskie. Miejsca parkingowe zaplanowane są również wokół budynku, w którym dostępne są do użytku windy oraz system monitoringu wraz z innowacyjnym modułem inteligentnego zarządzania osiedlem — rozwiązania smart zadbają o twoją wygodę i bezpieczeństwo. Ostatnie piętro z siedmiu kondygnacji zajmują przestronne apartamenty, do których wprowadzone są liczne udogodnienia — pozostałą część budynku zajmują mieszkania z możliwością łączenia, które dodatkowo są uzupełnione o balkony.

Realizacja pierwszego etapu inwestycji wraz z zagospodarowaniem terenu jest zaplanowana na lato 2020 - koniec 2021 roku. Drugi etap będzie natomiast przeprowadzany w okresie od końca roku 2021 do grudnia 2022 roku.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoŁódzkie
  • Metrażod 37 do 149 m2
  • Powiatkutnowski
  • Termin oddaniaIV kw. 2022
  • MiejscowośćKutno
  • Liczba mieszkań44
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaOporowska

Inwestycje w pobliżu

Osiedle Zagórzańska Warszawa, Mazowieckie

103 - 106 m2

Powierzchnia

12

Mieszkania

Lipova Living Konstancinie-Jeziornie, Mazowieckie

294 - 328 m2

Powierzchnia

11

Mieszkania

Apartamenty Niemcewicza 19 Warszawa, Mazowieckie

45 - 92 m2

Powierzchnia

56

Mieszkania

Stelmachów Park Kraków, Małopolskie

25 - 221 m2

Powierzchnia

286

Mieszkania

Słoneczne Miasteczko Kraków, Małopolskie

26 - 93 m2

Powierzchnia

1600

Mieszkania

Modern House Ursynów Warszawa, Mazowieckie

102 - 132 m2

Powierzchnia

44

Mieszkania

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję