Nowy Ołtaszyn Park

Deweloper: Budownictwo Osiedle Rodzinne
od 4.500 zł/m2

Opis inwestycji

Nowy Ołtaszyn Park to gotowe osiedle dużych mieszkań w zabudowie jednorodzinnej bliźniaczej, na którym łącznie znajduje się 48 lokali. W ramach przedsięwzięcia wybudowaliśmy fragment gminnej drogi (ul. Piaskowa), stanowiącej dojazd do osiedla oraz infrastrukturę na terenie inwestycji.

Wykonane zostało kompleksowe zagospodarowanie terenu, obejmujące elementy małej architektury, zieleń urządzoną oraz szlaban na wjeździe, ograniczający ruch kołowy pojazdów z zewnątrz. Przewidziano monitoring osiedla, tj. kamerę przy wjeżdzie umożliwiającą m.in. automatyczne wpuszczanie pojazdów po rozpoznaniu rejestracji z bazy danych oraz kamerę monitorującą plac zabaw. Do dyspozycji mieszkańców przekazaliśmy dwie urządzone powierzchnie rekreacyjne, przewidziane jako przestrzeń do gier i zabaw dla dzieci oraz miejsce integracji i relaksu dla dorosłych. Szerokość drogi wewnętrznej osiedla umożliwiła przeznaczenie części tej infrastruktury jako strefy do parkowania pojazdów np. dla gości odwiedzających mieszkańców.

 

Dwa typy mieszkań:

Lokal na parterze to 80 m2 na jednym poziomie, w którym aż 40 m2 to wygodna strefa dzienna (salon z aneksem kuchennym) z dużymi przeszkleniami i wyjściem do prywatnego ogrodu o pow. Około 100 m2. Na pozostałą część mieszkania składają się 2 pokoje, duża łazienka oraz wiatrołap.

Lokal na piętrze to ten sam, jak w przypadku parteru, układ funkcjonalny pomieszczeń do którego przynależy antresola, zwiększająca możliwości aranżacyjne. Powierzchnia użytkowa mieszkania na piętrze to 116 m2. Do wszystkich lokali przynależą balkony, a do niektórych także prywatne ogródki.

W cenie każdego mieszkania uwzględnione są 2 miejsca postojowe, w tym 1 znajduje się pod pergolą.

Nowy Ołtaszyn Park znajduje się w południowej części Wrocławia, na zbiegu ulic: Wspólnej (Wrocław) i Wrocławskiej (Radomierzyce), administracyjnie należącej do Radomierzyc, ale bezpośrednio przylegającej do granic miasta.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 4.500 zł
  • WojewództwoDolnośląskie
  • Metrażod 80 do 116 m2
  • Powiatzgorzelecki
  • Termin oddaniaOddane do użytkowania
  • MiejscowośćRadomierzyce
  • Liczba mieszkań48
  • Rodzaj ofertyDom
  • UlicaWspólna 50-96

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 12
Liczba kondygnacji: 2
Liczba apartamentów: 48
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję