Domy na Schuberta

Deweloper: Budownictwo Osiedle Rodzinne
od 4.600 zł/m2

Opis inwestycji

DOMY NA

SCHUBERTA

Domy na Schuberta to osiedle 33 budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej, które powstaje w południowej części Wrocławia, w Iwinach przy ul. Franza Petera Schuberta. Projekt obejmuje łącznie 66 lokali o powierzchni: 127, 149 oraz 164 m2. Realizacja osiedla została podzielona na 3 etapy budowy.

Domy na Schuberta to kompromis dla poszukujących domu w mieście, a jednocześnie chcących mieszkać w cichym i bezpiecznym otoczeniu. Duże pokoje, w których nie zabraknie miejsca do pracy, garderoba, pralnia czy spiżarnia, to rozwiązania, które stworzą komfortowe i funkcjonalne miejsce do życia dla całej rodziny.

Trzy typy domów:

Dom Typ A to baza całego projektu. Parter domu stanowi salon z kuchnią i spiżarką, toaleta, wiatrołap, komunikacja na pierwsze piętro oraz garaż. Piętro domu to 3 duże sypialnie, łazienka z pralnią i taras. Łącznie 127 m2 bez skosów. Dodatkową przestrzenią jest poddasze, którego powierzchnia to 34 m2.

Dom typ B to większa wersja domu A, niezmieniony układ funkcjonalno-przestrzenny względem typu A, lecz powiększony łącznie o 22 m2. Dom typ „B” to 149 m2 i dodatkowe 40 m2 na poddaszu.

Dom Typ C to największa wersja z oferty. Parter domu to 87 m2, z czego 60 m2 stanowi salon z kuchnią. Na piętrze 4 pokoje, łazienka i taras o pow. 18,5 m2. Łączna powierzchnia to 164 m2 plus 39 m2 na poddaszu.

W pierwszym etapie zaprojektowaliśmy 24 lokale w wersji A, W drugim etapie pojawi się 16 lokali w wersji A, 4 lokale w wersji B oraz 2 w wersji C. Trzeci etap to 8 lokali w wersji A oraz 12 w wersji B.

 

Lokalizacja

Wszystko, czego potrzebujesz, jest w zasięgu ręki.

Jagodno, to miejsce, które jest nam dobrze znane. W sąsiedztwie „Domów na Schuberta” 10 lat temu zrealizowaliśmy pierwszą inwestycję pod szyldem „Budownictwo Osiedle Rodzinne”. Łącznie powstało 71 domów w zabudowie szeregowej oraz 158 mieszkań w zabudowie jednorodzinnej, bliźniaczej dwulokalowej. W 2018 roku w Iwinach zakończyliśmy także 3-etapową budowę osiedla Nowy Ołtaszyn, na którym funkcjonuje zakład fryzjerski, prywatny żłobek oraz bałkańska restauracja.

Lokalizacja „Domów na Schuberta” to bezpieczne i spokojne miejsce do życia, a zarazem dobra komunikacja z głównymi arteriami Wrocławia (Wschodnia Obwodnica Wrocławia, Autostrada A4) i prężnie rozbudowującą się częścią handlowo-usługową na mapie południowego Wrocławia.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 4.600 zł
  • WojewództwoDolnośląskie
  • Metrażod 127 do 164 m2
  • Powiatwrocławski
  • Termin oddaniaI kw. 2022
  • MiejscowośćIwiny
  • Liczba mieszkań66
  • Rodzaj ofertyDom
  • UlicaFranza Petera Schuberta

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: W budowie
Liczba budynków: 66
Liczba kondygnacji: 2
Liczba apartamentów: 66
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, garaże indywidualne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję