Opis inwestycji

ZIELONE STOKI to nowa inwestycja na mapie Łodzi.

Osiedle będzie miało status zamkniętego, z dwoma bramami wjazdowymi sterowanymi pilotami. Drogi wewnątrz osiedla będą oświetlone latarniami. Utrzymaniem osiedla, konserwacją bram, odśnieżaniem, zarządzać  będzie wspólnota. Na terenie Inwestycji powstanie 26 domów. 14 z nich to domy jednorodzinne wolnostojące, a pozostałe to dwurodzinne wolnostojące lub w zabudowie bliźniaczej, z podziałem na apartamenty. W sumie na osiedlu zamieszka 38 rodzin.

Dołącz do naszej społeczności i zamieszkaj na Stokach.

Osiedle powstanie przy ul. Henrykowskiej, na odcinku miedzy ul. Lawinową, a ul. Pomorską. Czy to dobra miejscówka na miejsce zamieszkania? Według nas zdecydowanie tak. Wymińmy tylko kilka:

1. Wokół osiedla rozciągają się tereny zielone, łąki i zagajniki i sady. Dzięki temu jest spokojnie i świeżo. Idealne miejsce na relaks po pracy w gwarnym w centrum Łodzi.

2. Odległość do centrum miasta to zaledwie 10 km ( 15 min samochodem ), do marketu 1 km, do komunikacji miejskiej 500 m.

3. ZIELONE STOKI to doskonała miejscówka dla osób często jeżdżących do Warszawy lub korzystających z autostrady A1. Odległość do wjazdu na Autostradę to zaledwie 5 km i to bez żadnych korków. 10 minut po wyjeździe z domu jesteście na Autostradzie.

MEDIA. Każdy dom będzie posiadał ogrzewanie podłogowe plus grzejniki ręcznikowe w łazienkach. Ogrzewanie gazowe. Gaz, prąd – miejskie. Woda- studnia głębinowa. Szambo – przy każdym domu. Na osiedlu będzie rozprowadzona instalacja do łącza internetowego. Przy każdym domu i apartamencie instalacja do wideofonu.

Być może to właśnie TWOJE MIEJSCE NA ZIEMI którego szukasz? Napisz do nas.

Obecnie sprzedajemy 6 domów wolno stojących z 1 etapu budowy o powierzchni 121,30 m2. Działki nieznacznie różnią się powierzchnią i mają około 400 m2 każda. Kupując nieruchomość nabywacie też udziały w drogach wewnętrznych osiedla.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoŁódzkie
  • Metrażod 121 m2
  • PowiatŁódź
  • Termin oddaniaOddane do użytkowania
  • MiejscowośćŁódź
  • Liczba mieszkań38
  • Rodzaj ofertyDom
  • UlicaHenrykowska

Inwestycje w pobliżu

New Iron Łódź, Łódzkie

42 - 211 m2

Powierzchnia

37

Mieszkania

Nawrot 34 Łódź, Łódzkie

25 - 141 m2

Powierzchnia

86

Mieszkania

Nowy Karolew Łódź, Łódzkie

26 - 83 m2

Powierzchnia

20

Mieszkania

Pomorska 464 Łódź, Łódzkie

99 m2

Powierzchnia

42

Mieszkania

RAFOWA PARK Łódź, Łódzkie

88 - 99 m2

Powierzchnia

8

Mieszkania

APARTAMENTY GOMBROWICZA 27 Łódź, Łódzkie

36 - 85 m2

Powierzchnia

21

Mieszkania

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję